הוספת הודעההוספת תגובה פורום אימון אישי ופיזיולוגיה של המאמץ - ראש הפורום

חולשה בחדר כושר

ערן(23.10.2014, 9:38)

שלום רב,

בחודשים האחרונים נטלתי מלודיל לשיפור מצב הרוח ולאחרונה פסקתי הטיפול. במהלך נטילת התרופה הרגשתי ואף קצת לפני הרגשתי חולשה שבאה לידי ביטוי באימוני משקולות בחדר כושר. עם המלודיל במהלך החודשים יכלתי לעשות אימון קצר. והיום כשבוע עד שבועיים בלי התרופה אני לא יכול לעשות אימון אחד נורמלי. לא חצי ולא שלוש רבעים. השבוע למשל עשיתי אימון בסיסי אחד של משקולות (כלומר full body ולא split bodypart trainy) שאמור להיות יותר קל מתמיד כי ראיתי שקשה לי עם האימונים הקודמים. ויצא שעשיתי אימון אחד. לא יכולתי לעשות יותר משום מה , פשוט באתי ולא היה לי כוחות. זה נורא.

בכל מקרה הלכתי לרופא והוא נתן לי בדיקות דם שהראו רמת הומוגלובין מעט נמוך ועוד כמה ערכים לא תקניים :

RBC - 4.29 , HB - 13.2 , HCT - 38.0%

vitamin b12 - 689 pmol/l

מה עלי לעשות כדי להחזיר לי את האנרגיה במהירות?

האם אני רשאי לקחת תוסף קריאטין?

האם אני יכול לקחת תוסף ויטמינים?

האם אני יכול לקחת תוסף Q10 ?

אגב, האם זה יכול להיות בגלל התרופה?עדיין?