הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מה הוא רוצה ממני???

מירי(25.1.2017, 11:40)

לד"ר חסון שלום,

אני ובעלי נשואים שנה וחצי ויש לנו תינוקת בת שנה. לפני כ-5 חודשים פיטרו אותי וכרגע אני מחפשת עבודה. אין לנו חשבון משותף ולי יש חסכונות בעלי במינוס כעת אנחנו צריכים לעזוב את הדירה ולחפש דירה חדשה . בעלי כועס עלי שאני לא עובדת והוא לא יכול לשכור דירה ובגלל זה הוא 3 חודשים ישן בסלון פחות שבוע שהוא כיאלו השלים איתי ואז שוב רב איתי וחזר לסלון. לאורך תק' הנישואים הקצרה בעלי בכל ריב כמעט מאיים בגירושים בטענה שהוא לא מאיים אלא בגלל שהוא מפחד מגירושים הוא מעלה את זה. כעת אנחנו כמעט ולא מדברים אלא אם כן אני מדברת איתו או שהוא מדבר על הילדה. ידוע לשנינו שהבית מתפרק עוד חודש וחצי שזה היום בו צריך לפנות את הדירה.

מצד אחד אנחנו צריכים למצוא דירה מצד שני אני לא מוכנה לחיות עם מישהו שעושה פרצופים כי כרגע אני לא עובדת. חשוב לי לציין שבגלל שאני לא עובדת זה לא כמו כל זוג נורמלי שהתקציב שלו הצטמצם אצלנו יש חשבונות נפרדים מבחינתו לא השתנה כלום עדיין מבזבז על עצמו יוצא לבלות עם עצמו ועדיין במינוס.

עם כל זה שהוא ישן בסלון ולא מדבר איתי מידי פעם הוא מציע לי בוא לראות דירות אני לא מוכנה ללכת כל עוד הוא מתנהג ככה...מה עלי לעשות בחודש הבא אם לא תיהיה דירה מפנים אותנו וכל אחד חוזר להורים?