הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

להוציא אדם משמעותי מחיי- הכיצד?

קורל(25.1.2017, 12:26)

לדר חסון היקר שלום,

אני בחורה בת 31, ויצאתי מקשר זוגי (שנה וחצי) לפני 3 חודשים.

העניין הוא שאני עדיין לא מרגישה שיצאתי מזה, מפני שאני כל הזמן חושבת עליו ותוהה מה איתו ואנחנו לא בקשר. הוא עזב אותי בפתאומיות, לא גרנו ביחד או משהו, אבל הוא לא רצה להמשיך כי הוא פשוט לא רצה אותי יותר וגם לא אהב אותי כפי שציין ואני הייתי זאת שכן פיתחתי רגשות לכל אורך תקופת הקשר והוא ידע שאהבתי ועשיתי הכל למענו ובעצם תמיד רציתי שיהיה טוב ושהוא יהיה כן וירצה אותי במידה שאני רציתי אותו. בסופו של דבר, הרגשתי מנוצלת ופגועה ובעיקר מאוכזבת מאוד כשהוא עזב, כי זה באמת האדם שרציתי עד הסוף שפתחתי בפניו הכל- את הלב שלי, את המשפחה שלי, הבית שלי וכו'. בכל מקרה, התברר שהרגשות בנינו הם לא הדדיים כמו שאומרים ולכן הוא עזב. אני מבינה שקורה מצבים שאנשים כבר לא מאוהבים ועוזבים ואולי עדיף שזה קרה עכשיו ולא בשלב אחר בחיים. אבל שוב, 3 חודשים עברו ואני לא מרגישה שיצאתי מזה.

זה עדיין מתבטא בבכי לעיתים קרובות, ההרגשה היא אני חשה געגועים עזים.. שמלווים אותי כל פעם מחדש. זה באמת קורע אותי מבפנים. לפעמים יש ימים טובים והרגשה קצת יותר טובה, אבל באופן כללי אני עדיין כבויה, ועצובה וזה ניכר עליי. אני בתקופה שאני לא עובדת גם כרגע- בשלבי חיפושים.

יצא לי לנסות ליצור איתו קשר למרות הכל אבל לא קיבלתי בכלל היענות. אפילו את הקול שלו לא שמעתי. כשזה נגמר אז דיי נגמר. אני מבינה שעליי לוותר אם אין היענות מהצד השני.

אני לא יודעת אם קשה לי אולי להשלים עם זה? לנסות לשחרר?

כנראה שפה הבעיה, השחרור.. ההשלמה עם זה?

ואני שואלת אותך- באיזה שלב של הפרידה בנאדם משלים עם הפרידה? משחרר אותה? אני לא מרגישה שזה קורה לי. אם כל הזמן הוא במחשבותיי, אני אפילו מחכה ליום שיצור אולי קשר ויבין שטעה.. אבל מצד 2 הוא לא אוהב אותי אז אני יודעת שזה לא יקרה..

אשמח שתעשה לי קצת סדר בדברים ואולי תענה לי על השאלה הזאת של מתי ארגיש השלמה עם זה? שעברתי את זה? אני פשוט מחכה ליום הזה. הזמן בנתיים עובר ובכל יום שעובר שאני מרגישה שאולי משהו משתפר- אז פתאום אני מתרסקת שוב ויכולה לבכות ולבכות.

האהבה שלי אליו לא יורדת משום מה ואני דיי לבד, אין לי כרגע מישהו אחר ואני לא מחפשת כי אני לא מרגשיה שאני רוצה להכיר, הלב שלי לא נמצא במקום אחר. איך אפשר להוציא אדם שהיה מאוד משמעותי בחייך ככה?..

תודה.