הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מיניות בקשר- כתבתי לך לפני חודשיים

בר(9.2.2017, 11:16)

היי ד'ר אורן,

לפני כחודשיים כתבתי לך כאן וצברנו שירשור קטן בנושא. אבל אני מרגישה שאני חייבת לכתוב שוב, איכשהו הנחתי לנושא הזה קצת בצד והוא חזר להיות מאוד מהותי עבורי ומטריד בעיקר.
כתבתי לך שההיסטוריה שלי במערכות יחסים היא לא פשוטה, המון פגיעות ותקופות קשות. הכרתי לפני כ-5 חודשים בחור מקסים, שהפך להיות לבן זוגי עד עצם היום הזה. גם הוא עבר מערכת יחסים ארוכה של 6 שנים שהסתיימה לפני כשנה פלוס. בכל מקרה, אנחנו סהכ מאושרים, אוהבים ונמצאים יחד דיי הרבה. טוב לי איתו, הוא עושה אותי מאושרת.
העניין הוא, שכתבתי לך בעבר שאנחנו לא מקיימים כמעט יחסי מין. התדירות היא של אחת לשבועיים ובמקרה הכי גרוע שהיה עד כה, אחת ל-5 שבועות. אחרי שכתבתי לך כאן, פתחתי איתו דיון בנושא בצורה עדינה, אמרתי לו שאני מאוד רוצה לדעת אם ישנה בעיה בי, אולי אני לא בסדר. הוא אמר לי במהלך השיחה שאני "לוחצת עליו לדבר על משהו שהוא חושב שלא צריך לדבר עליו" וגם שאני "דוחקת בו לדבר על משהו שכרגע הוא לא מעוניין בו". הוא לא אמר לי אם זה קשור בי או לא, הוא רק אמר שהוא לא חושב שבשלב הזה צריך לדבר על זה. הוא נראה מאוד כעוס מזה אז, היה לי חשוב להבין מה קורה שם, כי ברור שמשהו קורה...אבל איכשהו החלטתי לעזוב את זה בטענה שלו ש"הדבר הזה יגרום לריחוק רציני בינינו". אז פשוט הנחתי לזה.
נתתי לזה זמן...כבר חודשיים, בינתים בחנתי את הנושא. בזמן הזה טסתי לחו"ל ל 3 שבועות וכשהייתי שם ניסיתי "לעורר" אותו. שלחתי לו מסרים מיניים ותמונות. הוא שיתף איתי פעולה מאוד. שלח לי גם הוא תמונות, מילים וגם חיכה כבר שאני אחזור כדי ש"נעשה סקס מטורף". ובאמת, חזרתי ובאותו לילה היה מדהים פעם אחת. מאז...כלום (עברו שבועיים). אני מאוד מבולבלת, הביטחון שלי ירד עוד קצת ואני כבר לא יודעת מה יכולה להיות הבעיה. הוא כן מתפקד מינית, אני מרגישה ורואה. יש זיקפה ועל פניו נראה תקין.

דר אורן, תאיר את עיניי, ייעץ לי, תן לי טיפ או הסבר אפשרי.
אני נואשת וחסרת אונים בנושא רגיש כמו זה. אין לי מושג איך לדון בזה איתו בשנית ואם בכלל, מה עליי לעשות?

תודה מקרב לב.

בר