הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מתי כתבת קודם?

בן(13.2.2017, 22:00)

ראשית, אתה איש יקר, תודה על האכפתיות ממני ומשאר האנשים שהתמזל מזלם לפגוש אדם שאכפת לו, מכל הלב.

לקח לי כמה ימים לענות, כי לא רציתי לחפש את ההודעה, כי אינני רוצה להתעסק בזה, אני מרגיש שאני חי את הקשר כשאני כותב, מחפש, ואני רוצה לצאת ממנו

מתוך כבוד כלפיך, כן חיפשתי, אך החיפוש איננו ממוין על פי תאריך, ויש כ״כ הרבה נושאים על פרידות, אינני לבד בסירה הזו האא? חח לפחות זה.

הלוואי והייתה נוסחאת קסם לשכוח, כי עבר הרבה זמן.
האם אם אחפש אותה בפייסבוק ואראה אולי יש לה מישהו, האם זה יכאב או יעזור לי לשחרר? הלוואי והייתי יכול לשחרר בכוחות עצמי, אם זאת יודע שאפגע, אפילו לראות את התמונה שלה, בטח לראות אותה עם אחר, בטח ובטח הדימוי העצמי שהייתי פטטי וחיפשתי אותה.

למרות שהקשר שלנו היה רווי בעיות, אהבתי אותה מאוד, ניסיתי למצוא את האיזור בין להבין אותה, להבין אותי, והחיבור של אותנו, ולצערי לא הצלחתי, והיא המשיכה במהרה וויתרה עליי.

בעבר לפניה, האהבה הראשונה שלי שנפרדה ממני אמרה לי פעם, ״אתה באמת רוצה להיות עם מישהי שלא רוצה אותך?״ ולצערי גם אז אותה, וגם אחריה, כאשר אני מאוהב אני לא מצליח להרפות, אבל אני חייב.

הלוואי והייתי יכול לא לחשוב יותר, אלא לקבל שהיא לא רוצה בי, ולהמשיך הלאה, כמו שרב בני האדם עושים, אני כ״כ מקנא בהם, כי שמרתי על עצמי לפני שהתאהבתי, כי ידעתי כמה קשה יהיה לי להמשיך הלאה.

ובסוף חטפתי שוב...

מקווה שלא אכתוב לך עוד כמה חודשים, בכל אופן שמרתי את הלינק להודעה זו, בתקווה שלא אצטרך אלא אצחק על זה כשאני אחריי, ושאשכח ממנה כבר, אבין שמה שהיה היה, וזהו, חלק בהיסטוריה שלי, ולמרות שאני אוהב, קורה שלא אוהבים אותי בחזרה, לקבל שזה פשוט זה מה שזה... ואין טעם להשקיע זמן בלהבין את הלמה, או לשחזר את הרגעים הטובים, לשמוח ולקנא, או את הרעים ולהמשיך להקלאה עצמית, לו רק הייתי עושה אחרת....