הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בין 2 בחורים

טל(15.2.2017, 11:20)

היי אני אובדת עצות.
כתבתי לך לא מזמן על בחור חדש שהתחלתי לצאת איתו,(כותבים לך הרבה ואני לא מצפה שתזכור אבל זה לגביי הבחור שלא היה במערכות יחסים בכלל) אנחנו יוצאים כבר חודש וחצי ומרגיש לי נחמד מאוד,
כשאנחנו יחד אני מרגישה שאני יותר מחבבת ואוהבת מאשר הוא וגם אמרתי לו את זה והוא אמר ש''הוא עדיין לא שם''אבל שאני חשובה ויקרה לו. אני לא יודעת אם אהבה יכולה לבוא בהדרגה, זה זה כשזה זה לא ?

מצד שני מדבר איתי כרגע הבחור איתו יצאתי שנה וחצי, מהצבא. הוא אהב ואוהב אותי מאוד וסיימנו את הקשר לפני שנה בגלל ריבים מטופשים- היה משקר לי שקרים לבנים אבל זה הכעיס אותי. לאורך השנה שחלפה נפגשנו כל כמה זמן. אני מאוד חברותית מבלה רוקדת ותמיד בחברת אנשים והבחור הקודם לא כזה אך היינו יוצאים אבל הרגיש לי שאני זו שמנהלת את הקשר ויותר 'אסרטיבית'.
הוא אהב אותי אהבה גדולה ,היה מחויב אבל פחות היה מראה את זה ,אבל זה בגלל שהגיע מבית כזה. הוא היה בן אדם מאוד רגוע והיה מאזן אותי .

כעת אני שמה לב שהבחור החדש כשאנו יוצאים הוא היוזם ואני נפתחת למקומות חדשים, ואני יותר נמשכת לאופי שלו מהקודם,אם כי הוא בן אדם שמתרגז ומתעצבן מהר (לא עלי, לדוגמא אפילו בכביש) ואני מוצאת את עצמי המרגיעה ומכניסה לפרופורציות - בקשר הקודם זה לא קרה.

הבחור שעכשיו אנחנו יוצאים אני חברתו הראשונה, על ההתחלה (אם אתה זוכר שכתבתי לך ) הוא אמר לי מתי נשן יחד, ואכן הדברים התפתחו אבל אני יודעת ש'בוער' לו להיות עם בחורה.

מרגישה מבולבלת. אני לא יכולה לגרום לבחור הקודם לחכות לי אבל הוא מחכה ואוהב וזה לא יפה מצידי. אשמח לקבל עצה כיצד להחליט אם מישהו טוב עבורי.

הודעה בפורוםבין 2 בחוריםטל ‏15.2.17
הודעה בפורוםבין 2 בחוריםטל ‏15.2.17
הודעה בפורוםקישור להתכתבות קודמתד"ר אורן חסון ‏15.2.17
הודעה בפורוםהנהטל ‏15.2.17
הודעה בפורוםהנהטל ‏15.2.17
הודעה בפורוםתחילת הזוגיות - המכשולים והגשריםד"ר אורן חסון ‏17.2.17
הודעה בפורוםתפניתטל ‏17.2.17
הודעה בפורום..טל ‏17.2.17
הודעה בפורוםהמשיכי לבדוקד"ר אורן חסון ‏19.2.17
הודעה בפורוםהמשיכי לבדוקטל ‏20.2.17
הודעה בפורוםהאם לסיים את הקשר?ד"ר אורן חסון ‏20.2.17