הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

גלשנו מהנושא

אנונימית(15.2.2017, 12:55)

הי אני לא רוצה להישמע חריפה אבל בעצם לא עזרת לי כי לא אמרת פה משהו שלא היה לי ברור לי קודם .

אני יודעת למה הם מתנגדים ושהם אף פעם לא יאהבו אותו זה מאוד ברור לי כי הם אמרו לי את זה כמה פעמים.

הבעיה היא שהם אומרים שלא אכפת להם שאני אעשה מה שאני רוצה ובפועל כשאני אצלו ואיתו הם עושים לי את המוות וזה חייב להיפסק.

הסיבה שפניתי אלייך היא כדי לבקש פיתרונות למצב הזה ... איך לעצור את ההורים שלי מלהזמין משטרות ולהטריד בטלפונים...

אני פשוט לא מסוגלת לגור אצליהם יותר עברתי דירה בגלל המצב הזה שהם משטלטים לי על החיים זה לא מצב לגיטימי זה מצב שאני רוצה לצאת מימנו אני פשוט מרגישה בתוך סיוט.

אני בכלל לא מתייחסת למה שהם חושבים עליו כי הם ממציאים לעצמם סיפורים 24/7 שאני לא רוצה קשר איתם שהוא מנדה אותי וזה ממש לא נכון סתם ממציאים כי אני רוצה אותם בחיים שלי.

אני פשוט לא רוצה לבחור בינם לבים חבר שלי שדרך אגב הקשר שלנו הרוס כי עד שלא נמצא פיתרון לטירוף הזה ולסיוט הזה שהם מזמינים משטרות וכו אין סיבה שנחזור להיות ביחד . הם פשוט אנטי אליו כי הם ממציאים לעצמם סיפורים שהוא ירצח אותי והרבה סיפורים לא חסר באמת שלא חסר ואין להם בסיס אחד נכון לסיפורים האלה מה שאני רוצה שתיתמקד בלעזור לי זה למצוא פתרון לסיטואציה הזו איך אפשר להפסיק לגרום להם להזמין משטרות ואיך אפשר לגרום לחבר שלי להבין שיש עוד פתרון חוץ מצו הרחקה כי מבחינתו צו הרחק גרום לנו לחיות בשקט בעיני זה לא פתרון שבא בחשבון השאלה אם יש עוד פתרון למנוע ממשטרה להטריד אותנו או מההורים שלי... כי אני באמת כבר אובדת עצות ואני מתחננת לעזרה פשוט ניסיתי בפורום משפטיגם לשאול ולא ענו לי כראוי בבקשה תענה לי תשובה שאולי יכולה לעזור לי כי אף אחד לא עוזר לי ואני באמת אובדת עצות.