הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

תפנית

טל(17.2.2017, 13:06)

ד''ר אורן היקר תודה רבה,קראתי את המאמר.
סיפרתי לאמי מה שקרה והיא אמרה שאדם עצבני שמתרגז הוא לא טוב לי, זאת גם היות ולי ישנה נטייה להתרגז במהרה. לא יודעת אם ציינתי זאת אבל הבחור גם מקלל הרבה. זה ממש לא נעים לי והערתי לו על כך מספר פעמים שלפחות לא יעשה זאת בחברותי... אך הוא אמר שזה טבוע בו,הוא כזה, ואמר שישתדל אך בפועל זה לא קורה...

אני מרגישה מאז השיחה עם אמי שאני מרגישה משהו מוזר בבטן- אולי עדיף להתרחק ולסיים זאת עכשיו, תמיד רציתי מישהו שהוא יותר 'גבר' וחברותי, וזו אחת הסיבות ש'הוקסמתי' ממנו, אך אני לא רוצה שהחבילה תכלול אדם עצבני.

יש לציין שהבחור אמר שבסוף לא יכנס לדירה כי זה לא מסתדר, אבל כן ימשיך לחפש ואם ימצא עם שותפות יכנס. הוא אמר שאני חשובה לו ושאין לי שום סיבה לדאגה כי האינטרקציה עם שותפות זה 'מי יוריד זבל' ופה זה נגמר. הוא לא מחפש משהו אחר.

מצד אחד לאחר השיחה עם אמי התחלתי לחשוב אולי הוא לא בוגר מדיי עבורי? הוא ציין שהוא רואה את עצמו עובר לדירה לפחות לשנה וחצי הקרובים(מפאתי עבודה) אלא אם כן פתאום חבר קרוב ירצה להכנס איתו בשותפות ואז יחליף את סידור הדירה.
לא היה נראה שיש לו כוונה לקדם קשרים זוגיים, זאת אומרת, הוא לא אמר במידה ויהיה לי קשר רציני אז ארצה להכנס עם חברתי ולגור יחדיו...

ועם נוסיף דובדבן שבקצפת - אמי אמרה שיש לה מישהו להכיר לי,בוגר מקסים וכו' שהיא מכירה ממקום מסוים. כאילו פתאום המחשבות נודדות לעבר אנשים אחרים. אולי הבחור שאמי מדברת עליו יהיה יותר טוב עבורי ? הרי היא כל כך מכירה אותי אז מדוע לא ?
*כיצד יתכן שלפני שבוע הרגשתי מאוהבת מאוד ובבת אחת אני מרגישה שעלי לסיים זאת? אבל מה אני אמורה לעשות בנתיים עם המצב הקיים ?

אני לא רוצה שתחשוב שאני 'ממהרת' לאנשהו, אני בחורה יפה מחוזרת ומשכילה ויודעת מה אני רוצה בחיי, אך אני מתגעגעת למערכת יחסים.

הודעה בפורוםבין 2 בחוריםטל ‏15.2.17
הודעה בפורוםבין 2 בחוריםטל ‏15.2.17
הודעה בפורוםקישור להתכתבות קודמתד"ר אורן חסון ‏15.2.17
הודעה בפורוםהנהטל ‏15.2.17
הודעה בפורוםהנהטל ‏15.2.17
הודעה בפורוםתחילת הזוגיות - המכשולים והגשריםד"ר אורן חסון ‏17.2.17
הודעה בפורוםתפניתטל ‏17.2.17
הודעה בפורום..טל ‏17.2.17
הודעה בפורוםהמשיכי לבדוקד"ר אורן חסון ‏19.2.17
הודעה בפורוםהמשיכי לבדוקטל ‏20.2.17
הודעה בפורוםהאם לסיים את הקשר?ד"ר אורן חסון ‏20.2.17