הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

איך יודעים אם אנחנו מתאימים?

ד"ר אורן חסון(20.2.2017, 19:58)

סתם יקרה,

לא כל גבר מיני באותה מידה. אולי זה חלק מהעניין, גם אם לא הכל. גברים שהצורך המיני שלהם נמוך מהרגיל, יוצרים מצב מבלבל למדי. שכן, כשאת עושה את ההשוואה למה שאת רגילה לראות אצל גברים אחרים, או שומעת מחברות, זה נראה כאילו שהוא לא חושק בך, כשבעצם הוא רק לא להוט לאינטימיות מינית באופן כללי, ובעצם דווקא בך הוא חושק יותר או בכלל רוצה יותר מאשר אחרות. לפי מה שאת אומרת, בהחלט יתכן שזה המצב. וגברים שכאלה נוטים גם פחות להפגין חום וקירבה אינטימית שאינה מינית, כי מנסיונם הם יודעים שזה עלול להגיע לנסיון מיני, שהם לא בהכרח מעוניינים. סוג של היפוך תפקידים בזוגיות לעומת הרבה זוגות שבהם הגבר מיני יותר.

לגבי יתר הדברים, בהחלט יתכן, ואולי זה קשור ואולי לא, שגם הצורך שלו בזוגיות קרובה והדוקה לא היה ממש חזק, כך שהוא לא למד ולא התרגל לזה בעבר, וגם - זה אולי באמת לא היה יותר מדי בראש שלו. כך שאת מלמדת אותו, והוא מוכן ללמוד, אבל זה תהליך, וכתהליך, כפי שאת רואה, זה ימשיך, ולא יגיע אולי (או כנראה) למצב שבו תוכלי להרגיש שהוא להוט אחריך. זה עלול לתסכל, ובעצם כבר מסתכל אותך, ואת אכן צריכה לקחת את זה בחשבון.

אבל אני די מנחש. זה נראה כך, אבל אני לא יודע בודאות מה באמת חולף בראשו, וגם לא עד כמה התקשורת שלך איתו משפיעה עליו לטובה או לרעה. זה כבר משהו שאם תרצי לדעת טוב יותר באופן מקצועי, ולבחון ולנסות לשנות - וגם לדעת למה באמת את אמורה לצפות, אז כדאי לעשות בטיפול.

אני מציע לך גם לקרוא אצלי באתר, דף מטפל זוגי בקישורים שמימין, שלושה דפים הרלוונטיים לתחילת הקשר: האחד הוא "טיפול זוגי בתחילת הדרך", השני הוא "סדנת הכנה לזוגיות", והשלישי "סדנת התאמה לזוגיות".

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com