הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

נסיון לאחות את הקשר אחרי משבר

אני(21.2.2017, 19:43)
שלום רב,
אנחנו אחרי משבר של בגידה מצד אשתי, אני מנסה לסלוח ולהמשיך הלאה בחיינו. לצערי אשתי בהתחלה אמרה לי שהיא רוצה להמשיך וזה מה שהיא אומרת גם היום, אך היא לא מוכנה לעשות דבר וחצי דבר לתקן. היא מתנהגת כאילו שאני צריך להוכיח את עצמי וכאילו אני זה שפגע במערכת יחסים הזו. היא פוגעת בי בלי סוף, מדברת אליי בזילזול. מאשימה אותי שאני "חונק" אותה, היא צריכה את המרחב שלה. אבל היא לא מפסיקה לפגוע בי. היא ממש השתנתה לאדם אחר. אני לא יודע איך להתמודד איתה. כל דבר שאני אומר או מבקש היא חסרת סבלנות ולא מפסיקה להאשים אותי שאני לא בסדר. היא מתנהגת כאילו אני הפוגע והיא הקורבן. במהלך כל החודשיים האחרונים היא לא עשתה מעשה אחד לגשר או לבנות אמון בחזרה. והיא מאשימה אותי שאני עוקב אחריה (ממש לא)
על מנת להעניק לה את המרחב וחופש שהיא רוצה ביקשתי ממנה חודש אחד של הכנה לפני פרידה. ביקשתי ממנה שתתנהג כאילו כלום לא קרה, שתעניק לי אהבה כאילו רק הכרנו, אני יודע שקשה לה ואמרתי לה את זה. אבל אמרתי לה מספר דברים שהיא צריכה לבצע במהלך החודש. היא הסכימה, אך לצערי היא ממשיכה לפגוע בי וממשיכה ליצור מרחק. היא אפילו הציעה שאני אצא עם בחורה אחרת שתוכל להעניק לי אהבה כי היא לא מעניקה לי מספיק. ואף היא הציעה שאעשה סקס נקמה.
אני לא יודע אם היא עדין אוהבת אותי... לפי איך שהדברים נראים היא כבר ממש לא.
היא כל הזמן אומרת שהיא אוהבת אותי ורוצה לתקן ולקדם את המערכת יחסים שלנו. אבל היא כל הזמן מדברת על זה שהיא צריכה להיות לבד. צריכה זמן לעצמה. אני מכיר אותה ויודע שהיא אומרת את זה זה אומר היא רוצה להמשיך הלאה.
יש לנו 3 ילדים מקסימים, שאני לא מתכוון לוותר עליהם.
ממש אובד עיצות.
אשמח לשמוע ממך על איך היית מציעה לי לפעול
היא מתנגדת לטיפול, עכשיו הצלחתי להביא אותה להסכים לטיפול זוגי.. השאלה האם היא תשתף פעולה

אשמח לתשובה

תודה