הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

אמון

אנונימית(5.3.2017, 11:29)

אני ובן זוגי כשנה וחצי ביחד, גרים ביחד. הוא בן 30 ואני בת 25

לפני כשבועיים הוא היה בטיול סנובורד של 10 ימים עם חברים. לקראת הטיול דיברנו קצת ושאלתי אותו על חבריו ומפה לשם הוא סיפר לי שהם בוגדים בבנות זוגן בטיולים האלו.. יש לציין שהייתי בהלם מהידיעה הזאת אולי בשל תמימותי אבל מאז קשה לי לשמוע שהוא נמצא בחברתם של אנשים כאלה. הסיפור הזה הלחיץ אותי מאוד וניסיתי לקחת את זה יותר בקלות ולחשוב שבן זוגי הוא אדם אחר.. (יש לציין שלא קרה בינינו סיטואציות של חוסר אמון והקשר הוא טוב) אך בכל זאת קשה לי עם הידיעה הזאת..הוא הבין שקשה לי לשמוע את זה ושזה עורר בי תחושות לא טובות.. שבוע לאחר שחזר מהטיול סיפרתי לו שדיברתי עם חברה של מועדוני חשפנות וכו ובאותה נשימה הוא נזכר להגיד לי שהוא היה במועדון חשפנות באמסטרדם ושזה היה בשביל חבר שעשו לו מן מסיבת רווקים.. הפריע לי מאוד שהוא לא סיפר לי ישר כשהוא חזר לארץ וכאילו העלים את המידע הזה.. הוא טען שלא רצה לספר לי כשהוא נמצא באמסטרדם כדי שלא אתבאס מהידיעה וששכח כבר כשחזר..בסוף הוא ביקש סליחה..

למרות כל זאת עדיין הנושא מטריד אותי, מה יהיה בעתיד אם הוא יטוס שוב בנוכחותם של החברים האלה? אף פעם לא הייתה לי בעיה של לבטוח בבן אדם ולתת בו אמון, מעולם לא הוטרדתי מהנושא, אך כעת גם קשה לי לבקר את חבריו ביחד איתו. אני לא רוצה ליצור מצב בו הוא יחשוש לספר לי דברים, וגם אלה חברים שלו ואני לא רוצה להרחיק אותו מהם.

אני קצת לחוצה, והמחשבות לא מפסיקות. הייתי רוצה לשנות גישה ולחזור לנהוג כמו שהייתי אז, לפני שסיפר לי על הבגידות של חברים שלו ולא להיות חשדנית וחסרת ביטחון כמו שאני עכשיו.

אשמח לעזרה. תודה