הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

האם אנחנו מתאימים?

דרומית(26.3.2017, 23:53)

היי,

כתבתי פה הודעה אחת בעבר ואני כותבת כעת שוב.

אני עם בן זוג במשך שנתיים, אני בת 25 והוא 26.

אנחנו לא גרים באותה העיר, מתראים פעם בשבוע גג פעמיים, במהלך השבוע או הסופ"ש.

אני אוהבת אותו מאוד, רוצה להתחתן איתו אך לפעמים יש לי דברים שמפריעים לי וגורמים לי לתהות אם הקשר תקין.

שנינו עקשנים, ילדותיים, ונורא "בוסים" במזג רוח - הכל חייב להתנהל בדרך שלנו, כל אחד ולפי מה שהוא מאמין..אך עם זאת, אני בחורה יותר עצמאית ובוגרת והוא פחות בוסרי ממני. אני למשל תמיד שואפת להתקדם בחיים ולהנות והוא מספיק לו השגרה והנוחות.

מצב הכוחות בנינו הוא כזה שידו צריכה להיות על העליונה, הוא תמיד צודק. הוא תמיד צריך לקבוע את המילה האחרונה. אני לא אוהבת שמחליטים עליי, אך זאת לא אוהבת גבר סמרטוט שיעשה כל מה שאני רוצה.... אני מוצאת את עצמי לפעמים אני מתעצבנת כשהוא מחליט עליי, אני מרגישה חלשה ואני יודעת שאני לא כי אני עושה הרבה ויתורים למענו. מרגיש לי הרבה פעמים שאני צריכה להסכים לדרך שלו כדי לשמור על הרמוניה בקשר.

תמיד כשמדברים על חתונה ועל משפחה הוא נלחץ. אני רוצה גבר שיעוף אחריי, שידע בבטחון מה הוא רוצה. הוא אמר לי כבר שהוא רוצה אותי פשוט הוא עדיין לא מרגיש מוכן ובשל...אפילו החלטנו לקחת תשנתיים ולחסוך כסף לקניית דירה ושאר מטרות. הוא גם לא אוהב אולטימטומים ושמלחיצים אותו... מבחינתו, אישה צריכה לחכות לו כמה זמן שצריך ולדעת שאם הוא איתה הרבה זמן אז זה לא לשווא.

אני מאוד חסרת ביטחון וחשדנית, קשה לי לתת אמון. אני גם מאוד קנאית ורכושנית. מספיק שאני ארגיש שהוא יתן יותר יחס לחברים שלו מאשר ממני ואני אתפוצץ. גם לפעמים מרגיש לי שעם חברים שלו הוא יותר פתוח להיות הוא עצמו.. היינו חודש בתאילנד והרשתי לו ללכת לזונה והוא לא הסכים. אך כשהיינו בארץ וחודש לא התראנו בגלל לימודיי לא היה לו שום בעיה לרשום לחבר שלו שהוא חרמן ובא לו לעשות מעשים מגונים לכל הנשים.... כעסתי עליו, שאלתי אותו איך הוא מרגיש אם אני הייתי מתנהגת ככה והוא ביקש סליחה. אני מוצאת את עצמי בחרדות כמה הוא באמת שקוף איתי ודובר אמת ומרגיש חופשי להיות מי שהוא...

נקודה נוספת שמכעיס אותי היא שיש לו פתיל קצר ואם הוא מתעצבן עליי אני נפגעת מאוד מהר ובמקום להרגיע אותי הוא מתרחק ואז אני נפגעת אפילו עוד יותר ואז אני מתרחקת ואז הוא טוען שלא אכפת לי ממנו.

סה"כ כן טוב לי איתו..

בכלל, האם יש מתכון לזוגיות טובה? אם כן, מהי?