הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

הכרות עם אם יחידנית שהתחילה טוב ו..

מאוהב בסיבוך(28.3.2017, 13:40)

שלום רב

אנוכי בן 38 גרוש +1 , הכרתי בת 35 עם ילד בן שנה.

אם יחידנית שהחליטה בגיל 33 להביא ילד בהתרמה במודע.

אנחנו יוצאים כחודשיים והתקשורת יחסית מדהימה (אצלי יחסית לעבר מעולם לא הייתה לי תקשורת כזאת) משיכה מעולה , רגשות ואמפטיה מאוד טובים , עברתי 12 שנים של קשר בעייתי מאוד והיא באה לי אחרי כמה קשרים קצרצרים שבאו אחרי גירושיי ולפני גירושיי.

אנחנו מדברים כמעט על הכל , היא כל הזמן אומרת שאוהבת לדבר על הדברים הפרטיים ואני נדלקתי בהדרגה לרעיון, אוהב את חיוכה ואת חלק גדול באישיותה, ברור שאין מושלם.

פעם אחרי מספר שבועות עשתה לי שיחה מוזרה על היותי עדין מידיי ולא יוזם דברים בהשוואה לאקסים שלה. לא מובן, הסברתי לה שאני מבין אך כל אחד והקצב שלו אנחנו יוצאים מעט זמן ואח"כ עשה רושם שהתגברנו על זה והיא חששה שנפגעתי והיא לא ויתרה על הקשר ומאוד ניסתה ליצור קשר ויזמה תקשורת.

מאז הקשר מאוד נעשה איכותי מכל ההיבטים, ברור שבעקבות הנסיבות המשפחתיות של שנינו זה יותר מסובך ,אך שנינו עשינו מאמצים להפגש וליזום דברים.

בשבוע שעבר עשה רושם שהיא יוזמת עליית מדרגה ששאלתי לגבייה מספר פעמים , הכרות עם הבן שלה , היא אמרה שהיא תבוא אליי יחד איתו, זה הרעיון שלה בהתלהבות. תחילת שבוע התקשרה אליי ואמרה שכשבוע לפני שהכירה אותי קבעה תור להזרעה ושהכירה אותי השעתה את הרעיון ועכשיו למרות טיב הקשר שלנו היא פוחדת לפספס וחושבת ברצינות על הרעיון. אני נפגעתי מאוד והרגשתי מרומה ואמרתי שאני לא יודע מה היא מצפה שאומר, הרי לאיזו מטרה אנחנו יוצאים אם לא פרק ב' מאושר שיוביל להקמת משפחה והגדלת הקיימת , מבחינתי בכל אופן ואם היא לא רואה את זה ככה אז אולי אין מהות לקשר, אמרה שזו לא הייתה כוונתה רצתה לשאול מה דעתי ואיך אני עם הקשר בינינו , הסברתי את הצד שלי שאני מאוד אוהב את הקשר וברור שכל קשר זקוק לעבודה אך נראה שזה לא ריצה אותה, ונפרדתי כידיד כי הייתי פגוע , למחרת בערב יצרתי תקשורת ואמרתי שנקבע להפגש ,הרגשתי שזקוק לסגירת מעגל ובירורים והצעת אופציות כמובן במידה והיא בכלל בעניין שלי, היא נענתה בשמחה להצעה כמו כן בהפתעה מסויימת, כנראה חושבת שאשאר בקשר גם אם תעשה את המהלך.

אני חושב שאציע להשעות במספר חודשים את התהליך לתת סיכוי לקשר, שנמצע אותו ואם יסתדר דברים נעבור לגור יחד וכן הלאה והלאה.

מה דעתך ?

תודה

מבולבל

הודעה בפורוםלהביא ילדים משותפים לפרק ב'ד"ר אורן חסון ‏28.3.17
הודעה בפורוםלהביא ילדים משותפים לפרק ב'מאוהב בסיבוך ‏29.3.17
הודעה בפורוםשלא להתייאש מוקדם מדיד"ר אורן חסון ‏29.3.17
הודעה בפורוםשלא להתייאש מוקדם מדימאוהב . ‏30.3.17
הודעה בפורוםאיך לא מתייאשים מוקדם מדי?ד"ר אורן חסון ‏30.3.17
הודעה בפורוםשינוי בהבנה, ושיחות כדי להבין...ד"ר אורן חסון ‏31.3.17
הודעה בפורוםשינוי בהבנה, ושיחות כדי להב...מאוהב בסיבוך ‏31.3.17
הודעה בפורוםשינוי בהבנה, ושיחות כדי לה...מאוהב בסיבוך ‏31.3.17
הודעה בפורוםאי התאמה מיניתד"ר אורן חסון ‏2.4.17
הודעה בפורוםאי התאמה מיניתמאוהב בסיבוך ‏2.4.17
הודעה בפורוםתובנות טובות יותרד"ר אורן חסון ‏4.4.17