הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בן זוג לא רוצה שאמא שלי תתערב

לקראת חתונה(29.3.2017, 16:54)

שלום,

אנחנו זוג בגילאי ה30, שנתיים וחצי יחד ולקראת חתונה. בן זוגי לא רוצה שאמא שלי תתערב בכלום. בהתחלה היא רצתה לבוא לראות איתנו אולמות ולעזור לנו במשא ומתן אבל הוא כל הזמן אומר "אנחנו ילדים גדולים" ויכולים להסתדר לבד.

הבן זוג שלי לא מערב את המשפחה שלו בפרטים בכלל ומבחינתו ומבחינתם זה בסדר גמור. בסוף זרמתי איתו ובחרנו אולם בעצמנו ששנינו אהבנו...ועכשיו הייתי רוצה שאמא שלי תעזור לי בעיצוב האולם, חופה וכו ובכלל להרגיש נוח להתייעץ איתה - אבל הוא ממש לוקח את זה קשה ומבחינתו זה משפיע על ההחלטה שלי והוא מתחתן איתי ולא עם אמא שלי.

גם לטעימות לאולם הוא זרק לי ש"נלך רק אנחנו" ולזה בשום פנים ואופן לא הסכמתי...אמרתי לו שברור שהמשפחה שלי תגיע אבל בסופו של דבר ההחלטה הסופית תהיה על ידינו.

מבאס אותי שהוא כזה נוקשה. אמא שלי כבר לא רוצה להתערב בכלום כדי לא לעשות בעיות מצד שני היא רק רוצה לעזור ואני כן רוצה שתהייה מעורבת...אני מפחדת כי אני יודעת שזה יהיה ככה לכל החיים, אלו רק ניצנים ראשונים. היום זה חתונה, מחר זה קניית דירה, עיצוב דירה, חינוך הילדים וכו וכו ...לא יודעת כ"כ איך להתמודד עם זה. זה נורמאלי הדרישות שלו?

תודה רבה!