הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

אי התאמה מינית

ד"ר אורן חסון(2.4.2017, 18:56)

מאוהב יקר,

יש הרבה מן הנעלם בכל המידע שאתה נותן לי, ואולי שלא באשמתך. היה ביניכם מגע מיני לראשונה, היא התנתקה ממך לאחר מכן ועשתה ברורים משלה. כשדיברתם, היא הסבירה לך שזה לא היה טוב לה, וכן, שלאחר שיחות עם מומחים, הסבירו לה שזו אשמתך ושייקח זמן לתקן את זה. מכיוון שאין לה זמן, אז היא מוותרת, למרות שאתה אדם טוב והיא לא רוצה לפגוע בך. זו פחות או יותר תמצית העניין.

אתם מכירים בסך הכל חודשיים, ואני חושש שזה לא מספיק כדי להבין אותה באמת טוב. בזה אני רוצה לומר שיתכן שנבהלת מוקדם מדי. לפחות באשר לשאלה של הכשירות שלך. כלומר, היא העבירה את האשמה של הכאבים שחוותה אליך. זה לא בהכרח נכון. אתה עוד לא יודע אם כאשר היא נפגעת, היא אולי נוטה להאשים אחרים. קשה להבחין באפשרות הזו בתקופה של חודשיים ראשונים, כאשר כל אחד מנסה להיות הכי בסדר שהוא יכול.

כנראה שהיא סיפרה לך יותר מכפי שכתבת כאן. אתה הולך לפסיכותרפיה, אז אני מניח שתקבל שם תשובות מדוייקות יותרת, אבל כדאי שתחשבו גם על האפשרות שהעליתי, אם לא עשיתם זאת לבד.

כרגע, אני מבין שאתה בעיקר מבכה את האבדן שלה. ברור לי שהיא מאד מצאה חן בעיניך, אבל אני רק רוצה לומר שזה מוקדם מכדי להיות משוכנע במאת האחוזים שהיא באמת מתאימה לך, למרות כל מה שמאד מוצא חן בעיניך, ובעיקר - כאשר לא בטוח מה היא באמת רוצה, ואולי גם למה. אתה מנחש, זה ברור, כי אתה רוצה לשנות, אבל לא בטוח שאתה יכול לנחש נכון, כי לא בטוח שהיא אומרת לך את כל האמת.

אני קצת מקבל רמזים ממכתבך הראשון, כמו למשל שהיא "כל הזמן" אומרת שאוהבת לדבר על הדברים הפרטיים, ושאתה נדלקת בהדרגה לרעיון. לאחר כמה שבועות עשתה לך שיחה "מוזרה" על היותר עדין מדי. אני לא בטוח שהמיניות שלה מתאימה לך, ולא בהכרח כי אתה לא בסדר, או מחוץ לנורמה, מבין? זה יכול להתבטא מאוחר יותר לא רק במיטה, אלא גם באורחות החיים שלכם, ובפתיחות לאחרים.

בברכה,

ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com
הודעה בפורוםלהביא ילדים משותפים לפרק ב'ד"ר אורן חסון ‏28.3.17
הודעה בפורוםלהביא ילדים משותפים לפרק ב'מאוהב בסיבוך ‏29.3.17
הודעה בפורוםשלא להתייאש מוקדם מדיד"ר אורן חסון ‏29.3.17
הודעה בפורוםשלא להתייאש מוקדם מדימאוהב . ‏30.3.17
הודעה בפורוםאיך לא מתייאשים מוקדם מדי?ד"ר אורן חסון ‏30.3.17
הודעה בפורוםשינוי בהבנה, ושיחות כדי להבין...ד"ר אורן חסון ‏31.3.17
הודעה בפורוםשינוי בהבנה, ושיחות כדי להב...מאוהב בסיבוך ‏31.3.17
הודעה בפורוםשינוי בהבנה, ושיחות כדי לה...מאוהב בסיבוך ‏31.3.17
הודעה בפורוםאי התאמה מיניתד"ר אורן חסון ‏2.4.17
הודעה בפורוםאי התאמה מיניתמאוהב בסיבוך ‏2.4.17
הודעה בפורוםתובנות טובות יותרד"ר אורן חסון ‏4.4.17