הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

שאלה בנוגע לקשר עם גיס

חן(18.4.2017, 22:07)

שלום וברכה!

אני מתנצלת מראש על האורך של המכתב כדי שיהיה מספיק ברור היתי צריכה לכתוב בצורה מורחבת.

שמי חן ואני בת 25 רווקה.

יש לי שאלה בקשר שלי עם גיסי.

יש לי אחות אחת נשואה 13 וחצי + 4 ילדים. בגלל שאנחנו 2 אחיות יש לנו קשר מאד טוב ואנחנו מאד דואגות אחת לשניה, המצב יצר שגם גיסי מאד דואג לי ומעריך אותי ורוצה שיהיה לי טוב בחיים ולעזור לי בכל מה שאני צריכה.

אני תיפוס יותר סגור ופחות נפתח לכל אחד. אני פחות סומכת על אנשים, לאורך כל השנים שהם נשואים אני מרגישה שגיסי מכל הלב דואג ונמצא שם בשבילי. יצא לנו לשבת לדבר מידי פעם על החיים שלי ועל העתיד שלי. איכשהו הוא הצליח לגרום לי שאני יוכל לסמוך עליו וזה גורם לי להיות יותר פתוחה איתו ולדבר על דברים שמקשים לי לי בחיים.

לפני שנה התחלנו מין סוג של תחרות שמירה/דיאטה, בעקבות זה יצא לנו להתכתב כמעט כל יום רק על התחרות איך אנחנו מצליחים וזה היה נגמר ממש בכמה דקות (התכתבות יום יומית אף פעם לא היתה לנו רק מידי פעם) ולפעמים הינו קצת יותר מתכתבים והוא היה שואל אותי מה קורה איתי ואיך עובר הימים (הבית שלנו הוא לא קל מאד לחוץ ופחות נעים להיות שם הרבה זמן). לאחר כמה זמן גיסי התחיל לדבר אלי ולכתוב לי: מאמי, נשמה, מתוקה, חמודה, איזה יפה את, את ניראת מעולה, אני אוהב אותך... וכל מיני דברים כאלו. וגם בהודעות היה שולח סמיילים של לב, נשיקה. את ההודעות הוא היה מוחק בלי שאשתו(אחותי) תיראה. שראיתי שהוא לא מפסיק ביקשתי ממנו שיפסיק שזה לא מתאים ומפריע לי, הוא הפסיק לתקופה קצרה ואז עוד פעם הוא התחיל שראיתי שהוא לא מפסיק עוד פעם אמרתי לו אתה גיסי אני לא רוצה שתדבר אלי ככה או תקרא לי איך שאתה מדבר לאשתך, וזה חזר על עצמו .

היה איזה שבת שהוא ישב לדבר איתי, לא יודעת איך זה קרה נפתחתי אליו וסיפרתי לו משהו שקרה לי לפני תקופה שאף אחד לא יודע דיברנו על זה ואז הוא אמר דברים שהוא מטורף עלי וחולה עליך , שבאלו לחבק אותי רק שאני יגיד כן, שהוא חולם עלי ומדמין על דברים. שהוא לא יודע איך הוא שיחרר דברים, הוא אמר שיש דברים שקורים בחיים והוא שאל אותי אם הוא ניראה מאושר בנשואים (בעיני מהצד הם ניראים מאד מאושרים ואוהבים מאד ויש לי זוגיות טובה). לאחר שבת הוא המשיך לדבר אלי בצורה כזאת ואז שוב פעם ביקשתי ממנו, והוא אמר שישתדל לכבד תבקשה שלי ויפסיק.

אני כל הזמן חושבת למה הוא מדבר אלי בצורה כזאת אם זה באה סתם ככה רק בגלל שיש קשר והוא דואג לי כמו אהבה כזאת של אחות (זה מפתיע כי כל הזמן הוא מתחיל ואני מבקשת שיפסיק)

(הוא התחיל עוד פעם) בערב פסח הוא נסע אם אשתו (הם היו אצלינו כל חג הפסח) אחותי ירדה קודם מהבית ואז הוא ירד ונישק תמזוזה ואז אחותי שאלה אותו את מי נישקת את המזוזה או את חן(אותי), למחרת הוא סיפר לי את זה ואמרתי לו שזה לא טוב ואז הוא הלך. לאחר כמה דקות אני מקבלת הודעה

נשמה, אם היית יודעת כמה שאני אוהב אותך, היית מבינה למה הסיכון הזה גורם לי לריגוש... לעצמי אני אומר הלוואי שתתני לי לנשק אותך באמת(כי הוא שולח נשיקות באוויר) ואם סמייל של נשיקה, ואחותי לא חושדת בכלום. וכתבתי לו שאני ממש מבקשת שיפסיק אם הכל זה לא נעים לי ופוגע באחותי גם אם היא לא יודעת. ואז הוא שלח לי הודעה שהוא מאד אוהב את אשתו המון והיא חשובה לו במצב רגיל זה לא היה קורה ובגלל הכבוד של אשתו הוא לא רוצה לפתוח דברים אישיים, החיים מזמנים הפתעות ולפעמים לא נעימים, וכל מה שהוא עושה זה ממלא לו איזה צורך שחסר לו בחיים ואם לא זה הוא היה מתחרפן והוא מתנצל אם נפגעתי מהמהלך הזה.

הוא גם מאד אוהב לפנק והוא רוצה להכין לי דברים ( אני בדרך כלל מסרבת אני לא אוהבת שמכינים לי) כמו ארוחת בןקר לעזור בכל מיני דברים להכין קפה .... ואני כל הזמן חושבת שזה באמת כי הוא רוצה לפנק כי אין לי בבית מי שיפנק או יכין לי דברים אז הוא רוצה, יכול להיות שזה בא ממקום של לפנק אבל אל הדרך זה ממלא לו את הצורך הזה.

אני מאד לא רוצה להיות זאת שממלא לו את הצורך שחסר לו, בטח שזה מדובר באחותי שחשובה לי מאד. אני לא יודעת איזה צורך מדובר מה קורה איתם כמו שכתבתי הם ניראים מושלם.

זה מאד קשה לי כל הסיפור הזה לא טוב לי אם זה. אחותי סומכת על בעלה מאד ונותנת בו אימון ומיצד שני הוא משלים את החוסר שלו אם אחותה, אני מאד לא רוצה שאחותי תיפגעה

אני לא יודעת מה אני צריכה לעשות במיקרה כזה כדי שהכל יפסיק ושיהיה כמו פעם בלי כל ההתבטויות שלו שיהיה נטו בעלה של אחותי, אני לא יודעת מה יהיה אם החוסר שלו שכל ההתבטויות השונות יפסיקו

מה ד"ר חושב מה עלי לעשות ???

מחכה לתשובה

בתודה רבה מראש