הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

משבר ארוך מידי

שמרית(27.4.2017, 15:09)

שלום

אני במשבר....ארוך מידי....

אני ובעלי נשואים 5 שנים+2.

משנה שעברה כבר בקיץ התחלנו במשבר, לא מדברים ימים/שבועות/ מנסים להתפייס אבל אין יותר מידי. היה פיצוץ בינינו שהיתה אלימות מילולית ונפשית ועזבתי לבית הוריי לשבוע עם הילדים. זה לא משהו חדש האמת ,פשוט החלטתי לא לחיות ככה לזה או להסכים לזה.

עד היום שכבנו ממש מעט...אני חשה שהוא פגע חזק מידי ברגושתיי שזה מרתיע אותי ומגעיל אותי לשכב איתו. הוא גם הרבה ישן בסלון כי הקטנים ישנים איתי ודי נוח לי.

אין לי קירבה רגשית אליו, פגע חזק מידי. התמונה הכוללת היא שהוא רוצה להישאר (הרבה בגלל הילדים) ועם תיהיה פרידה אני זו שאצטרך לעשות זאת. הוא כאילו מוכן לחיים כאלה נסבלים.

יש לו קטע קשה בניקיון הבית וכשחזרתי מהעבודה הוא ישר תעזרי לי....כעסתי ככ שהוא מנסה להפעיל אותי ורק חזרתי מהעבודה ולא הסכמתי שאת החולניות שלו לבית הוא יעביר לי. הוא התחיל לערב נושאים אחרים שלא קשורים לזה ואומר את מקנאה בהיא שהתגרשה ואת מקנאה בהיא שבהריון עכשיו (שגם התגרשה והתחתנה דיי מהר) אומר לי שורף לך על זה.

וכמובן שחס וחלילה לא! שמחה באשר כל אחת. לא מבינה איך הם נכנסו לדיון? ומזו המלחמתיות הזו שורףף לך........וכו...ממש מאיים מרתיע מגעיל.

מחליט בשבילי איך אני מרגישה !

ואומר על הדרך ממני לא תראי עוד ילד נוסף! האיום הזה שבר אותי. כי קודם כל מי יעשה ילד במערכת יחסים כזו רעועה(לדעתי , לדעתו אני הורסת הכל) לדעתי הוא בת יענה שטומנת את ראשה בחול ואני צועקת את האמת.

זה שבר אותי כי האיום הזה?! מי יביא ילד ככה? אומר לי את מאיימת להתגרש כל חודש. אני לא מאיימת....אני מקבלת השפלות ואז לא רוצה עוד ואז נשארת.

מרגישה פחד להמשיך הלאה. אך הקשר הזה משפיע עליי לרעה, על פניי, על שמחתי. מאד רוצה להרחיב את חיק המשפחתי (בראשי כמובן במטרות שלי) וללמוד לתואר שלישי ולקנות בית. אך איתו חוששת לעשות זאת.

ובטח הוא אומר ייאלה ילד 3 ואשלם לך מזונות ממש לא!

מרגישה תקועה איתו כי המצב לא השתנה כבר שנה תעתוע ...

עזרה. קשה לי לרצות לשכב איתו. במריבה הוא מדבר אליי מגעיל לוחמני מאיים איך ארצה אותו ?

בת 32 עצובה