הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

פירוט לגבי פסקאות שלך.

ימית30(15.6.2017, 17:48)

שלום לדר חסון היקר,

קראתי באחת הפסקאות שלך לפי דברייך:

"קשה מאוד להיפרד מזוגיות שיש בה עליות ומורדות כי בסוף מתרגלים לכך שהפרידה היא לא סופית וגם אם סופית היא לא נראת סופית כי כך היה כל הזמן בעבר". אז השאלה שלי- מתי יהיא כן סופית?

אני גם עוברת פרידה שהיא דיי סופית. ולמה דיי סופית?

כי במשך שנתיים שלמות אני מנסה לשמור על מישהו שהיה בן זוגי פעם, אך הוא לא באמת התחייב לי. מבחינתו אני הייתי סוג של מובן מאליו, הרגל, וכנראה שהיו עוד בנות שהוא הכיר ונפגש איתן. בסוף הוא התרחק ונעלם מבלי לדבר אפילו על זה.

אני רוצה להוסיף שבמשך שנתיים שאני מנסה להילחם על הקשר הזה ולשמור אותו כי אהבתי את האדם שהיה איתי ולא היה איתי. הקשר ידע עליות ומורדות.. אבל בגדול- האדם הזה לא באמת היה איתי.

כפי שציינתי- היו המון פרידות וחזרות וכל פעם שנפרדנו חשבתי שזה סופי, ואז באמת בפעם האחרונה.. שראיתי שזה באמת באמת סופי- כי הפעם מאוד נפגעתי שגיליתי שכנראה יש מישהי חדשה- אני לא יודעת בוודאות מה היה שם אבל גיליתי דרך הפייסבוק כל מיני סמיילים של אהבה ומשפטים כמו חיבוק, נשיקה. פה הבנתי שזה נגמר ושזה סופי בנינו ולקחתי את זה נורא קשה הפעם ולא רציתי יותר לבדוק כלום שקשור בו.. וכעבור 4 חודשים הוא חזר לחיים שלי.. ואמר שהוא אפילו לא נפגש עם אותה בחורה (ילדה קטנה בגיל ובראש לטענתו). אך קשר זה שוב- לא שרד חודש וחצי. והיום אנחנו שוב פרודים כבר חודשיים- וזה סופי.

אבל מה באמת גורם לסיום קשר להיות סופי?

שדבר כזה חוזר על עצמו שוב ושוב ושוב ושוב.... עד שנמאס באמת? שהגיעו מים עד נפש כמו שאומרים? אז רק מרגישים שהוא סופי?

אני תמיד אומרת לעצמי בפרידות ובפרידה הזאת בפרט, שהיא סופית.. בשביל לא לחיות באשליה שנחזור.. בשביל לא "לחכות" לו יותר, בשביל לא להיפגע.

אשמח מאוד לדעה שלך על מה שרשמתי.. ושאלתי..

אגב אני בת 31. ובן הזוג שהיה לי 30.

תודה דר. שבת שלום.