הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

פרידה נצחית, לא סופית. למה את שם?

ד"ר אורן חסון(16.6.2017, 20:07)

ימית יקרה,

אני חושש שאני צריך לבשר לך את מה שאת יודעת, וידעת כל הזמן רק שלא רצית לומר לעצמך, שאף פעם לא היית בזוגיות. כלומר, זו היתה זוגיות, רק שהיא היתה זוגיות לא מחייבת. כפי שאמרת - היו עוד בנות שהוא הכיר ונפגש איתן. ולכן, הדבר היחיד שיהפוך את הפרידה לסופי, הוא ההחלטה שלך שזה לא מתאים לך. נראה שכל הזמן הייתם בפרידה לא סופית, יותר מאשר בזוגיות לא סופית. או משהו באמצע. כלומר, את יודעת כל הזמן הזה שהוא לא בקשר מחייב איתך, ואת נשארת איתו בכל זאת. כל הסיפור הזה של הקשר הזו, לכאורה, בכלל תלוי בך.

העניין הוא שאת בונה על המסרים הכפולים שהוא שולח לך, וקצת מבלבלת אותם. הוא אומר לך, לגמרי אומר לך, שהוא רוצה להיות איתך. אבל אף פעם הוא לא אומר שהוא רוצה להיות רק איתך. יתכן מאד שהוא רוצה להיות איתך, רק כאשר אין לו מישהי אחרת באותו רגע, וגם כשיש לו אותך, זה לא מונע ממנו להיות עם אחרות. וכל עוד את מקבלת את זה, זה נותן לו את האפשרות, ואפילו את הרצון לחזור אליך, כי מתאים לו הקשר הלא מחייב איתך, גם כשהוא בא והולך. לפי תאורך, הוא לא רוצה יותר. לפחות, לא איתך. לו זה מתאים, אבל לך, התהליך הזה הרסני. אבל כאשר הוא מראה לך שהוא רוצה, את משלה את עצמך שהוא ירצה להיות מחוייב בקשר. לפי מה שאת כותבת, זה אף פעם לא היה כך, נכון? ולכן, כנראה שזה גם לא יהיה.

אז עכשיו אתם פרודים חודשיים, וזה סופי. שוב. יתכן שהוא יחזור אליך, יתכן שאת תחזרי אליו, והריטואל יחזור. בעיקר, כי את היא זו שמוכנה להסתפק בזה.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com