הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מושך למטה בקשר. למה?

ד"ר אורן חסון(24.6.2017, 0:17)

אנונימית יקרה,

את כותבת שהוא חושב שהוא חושב שהוא מושך אותך למטה, אבל בכלל לא ברור לי מה זה אומר, ולמה הוא אומר זאת. האם זה כי הוא מנסה לרמוז לך שאולי אין לקשר הזה סיכוי, ומנסה לקחת את 'האשמה' על עצמו? - אולי, למשל, כי זה ייקל עליו להראות לך שהוא דואג לך, בצד הפרידה היזומה על ידו, כי זה מקל על המצפון שלו. האם הוא בתקופת דיכאון, ולכן באמת חושב שהוא לא ראוי לך, או רק מנסה לגרום לך להתעקש על הקשר כי זה יעודד אותו?

אתם באינטימיות מינית של פעמיים בשבוע. זה מפריע לך שזה רק פעמיים בשבוע. וכאן, מניסיוני, הייתי שואל אותך: האם את באמת רוצה יותר כי זה הצורך שלך, או אולי העובדה הזו רק גורמת לך לחשוש שאם זה כל מה שהוא רוצה, פעמיים בשבוע, אז אולי הוא לא רוצה אותך מספיק, וזה סימן רע? כלומר, כי את יותר פוחדת מהסימן, שהוא נכון או לא נכון, מאשר משום שזה באמת מפריע לך.

קשה לדעת בעניין הזה, כי יש גברים מיניים יותר, ויש גברים מיניים פחות. אם את רוצה יותר, אז אולי יש ביניכם פער. אם כתוצאה מזה רק עולה החשש שלך שהוא לא מעוניין בך מספיק, אז אולי זה חשש שווא, ולו רק כי יש גברים שבאמת לא רוצים יותר. כך שאם המקצב הזה מתאים לך, לא זה מה שצריך להדאיג אותך, אלא השאלה למה הוא חושב שהוא מושך אותך למטה בקשר, ומה שזה עושה לו.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com