הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

שתי שאלות מטרידות

ד"ר אורן חסון(10.7.2017, 18:42)

מיכל יקרה,

יתכן מאד שהוא משקר לך, ושהוא בעל לא אמין, ושהוא גלש באתרים האלה ומכחיש - בין אם מרוע, ובין אם מפחד. אבל האם יתכנו דרכים אחרות שגורמות לרישום בהיסטוריה של אתרים לא רצויים? (אולי כדאי לחפש ולראות אם רשומים שם גם אתרים פרסומיים, למשל, שאולי פחות מטרידים, אבל שגם הם לא היו רצויים, בודאות, לשניכם)

נניח לרגע שהסיכוי הזה קטן. נניח לרגע שאת לא מכירה דרכים כאלה, ואולי גם הוא לא. זה לא אומר שזה לא קורה. לעתים קרובות הרי קופצות פרסומות ראויות יותר וראויות פחות בסלולרי או במחשב, ואנחנו מקישים עליהן בטעות כשאנחנו לא רוצים, או שהתמונות שעלו נשמרות בזיכרון גם ללא הקשה שכזו. האם יתכן שמשהו כזה קורה עם אתרי פורנו?

ונניח לרגע שהסיכוי שזה אכן כך, הוא רק אחד לעשרים. העובדה שאת לא מאמינה לו למרות שתמיד הבהיר לך שהוא נגד אתרי פורנו, אולי אומרת משהו על הקשר שלכם. ונניח לרגע שתלכו שניכם למומחה לסלולרים וגלישה, והוא יוכל להסביר לשניכם איך זה קרה, ואיך להמנע מכך להבא. איך תתמודדי אחר כך עם השאלה למה לא האמנת לו?

האמת היא שאני לא יודע מה נכון ומה לא. הוא נחרץ מאד בדעתו, ויותר מזה - עד כה ידעת בדיוק שעמדתו הפוכה ושהוא נגד אתרים שכאלה. מטרידים לכן שני דברים גם יחד, גם השאלה איך האתרים הללו הגיעו להסטוריה של המחשב שלו (האם יתכן שמישהו אחר שיחק במחשב שלו?)? וגם מדוע את לא מאמינה לו? אני רואה את הבעיה משני הצדדים, כשאיני יודע מה נכון ומה לא, פרט לשתי השאלות הללו, ששתיהן עובדות, ושתיהן מטרידות.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com