הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

קשר ולא קשר.. מה דעתך?

אהרונה(23.7.2017, 12:04)

שלום,

מה שאספר הוא מורכב, אינני יודעת מאיפה להתחיל, אך אנסה לשפוך מה שעולה לי ואנסה לקצר כמה שיותר:

הייתי בקשר זוגי 3 שנים. זה היה קשר ולא קשר. התאהבתי. אך הרגשתי שהוא לא אוהב אותי. רק בהתחלה הרגשתי מתאהבת ומוקסמת ואומרת לעצמי הלוואי שהכל אמיתי ולא הגיע עוד אחד שמשלה אותי ועובד עליי. כן הרגשתי נאהבת, אבל תמיד היה ספק. שמא הכל סתם. היו רגעים שהוא היה זורק בSMS- אוהב אותך, אך בגדול- הוא לא הטיפוס שמפגין רגשות, הוא אדם קר ומופנם. אך כל האוהב אותך היה ממש בחודשיים הראשונים לקשר. הוא אדם לא חם. היה זורק לעיתים-אנחנו עד הסוף ומגוון משפטי אהבה למיניהם. זה שבה אותי. אבל לא היו מעשים בפועל. בתחילת הקשר- היה מאוד ורוד ולבבות, הרבה יחסי מין וחיבוקים וקירבה גדולה, המון טלפונים, הצורך לדבר בכל שעה ולהיפגש הרבה ולקיים יחסי מין. מצד 1הרגשתי שהוא מעוניין אפילו שלפעמים חשבתי שאולי זה רק סקס?, כן הרגשתי מעבר לזה.שכן יש פה משהו מעבר. הייתה הכרות עם משפחה אך לא עם חברים. אך תמיד תהיתי האם הכל שקר וכזב? האם הוא מסבן אותי? האם הוא שומר אותי על האש היות והסקס הכי טוב שיש? ואז היה פיצוץ גדול.(ממש לאחר חודשיים של הכרות).הוא שיקר לי במשהו לא גדול, אך חששתי שבוגד ונסעתי לביתו מיוזמתי, כשהוא מתגורר עם אימו. הוא סיפר שנוסע כעת לאחיו, שמעתי שנוסע בשיחה, אך לא האמנתי. נסעתי אליו מבלי להגיד לו שאני באה.. והוא בכלל היה בבית, לא נסע לשום מקום, מה שגרם לי לחשוב שהוא חזר בבוקר הביתה היות ונעלם לילה לפני לאחר שניסיתי להשיגו. עד היום הוא טוען שאני סטוקרית.. ושלא השתנתי 3 שנים! ואיך אני מעיזה להגיע לפתח ביתו של אימו ללא הזמנה?! ולמה הוא אומר את זה?

כי אתמול זה נגמר סופית.

3 שנים ששרדנו, הרבה פרידות.. כבר אין לבבות ואין אני אוהב אותך. אין כלום. חוץ משיחות מעטות ביום יום.. ופגישות פעמיים בשבוע של יחסי מין. למעשה הקשר נשאר כך תמיד.. ללא כל שינוי, חוץ מזה שזה לא ורוד כמו פעם.

הבחור עבר דירה. לא מזמן, כמה חודשים בודדים שהוא שם. לבדו. הגעתי אליו ביום רביעי,.היה מה שהיה, ובמגירתו- קופסא פתוחה, קונדומים זרוקים במגירה. הוא רק ציין שכנראה זרק את העטיפה שלא אחשוב שהוא היה עם אחרות. אכלנו, דיברנו צחקנו..היה לילה מצויין למעשה.

אתמול שלחתי הודעה ושאלתי את פשר זה.. הוא ציין שהחבילה נפתחה עוד מלפני שהוא עבר לדירה החדשה ומה אני בכלל מתחקרת אותו?! ושאני אחשוב מה שאני רוצה. בנוסף, גיליתי שהוא נרשם ל"טינדר"- אתר הכרויות. שאלתי גם על זה.. וקיבלתי פיצוצים של דיי כבר, הוצאת לי את כל האנרגיות, אני לא שואל אף אחד או אחת איפה להיות, את בודקת אותי כל פעם לא השתנת! נשארת אותו הדבר 3 שנים. אמרתי לו שהוא גבר בוגד..מה שגרם לי להתעצבן אף יותר ולהחזיר לי במשפטים. הוא ציין בפניי שאינו רוצה זוגיות ומערכת יחסים ושאני אבין את זה ושאני כל הזמן מתנהגת ככה והורסת ושהוא לא יהיה איתי. הוא יודע שהאהבה שלי אליו חזקה, וכנראה שבאמת אליי לא מרגיש דבר. אני לא יודעת איך באמת עוצרים הכל ושוכחים.. איך אפשר לשכוח? איך אפשר לעבור הלאה? איך אפשר לא לשקוע בזה בפחד?

אני לא מצליחה לתפקד.. אני נחסמתי בכל מקום אפשרי.

אני לא יודעת איך אני אמורה לשכוח קשר של שנים..? איך עושים את זה באמת?

זה עושה לי רע בפנים..רק ההרגשה..

הייתי רוצה לשמוע את דעתך על הסיפור ומה אתה מייעץ לי?

אני יודעת שלפעמים באהבה עיוורים ולא רואים מה שקורה.

האהבה חזקה ממני. אדב, אני בשנות ה30 לחיי וגם הוא. תודה.