הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

לדבר איתה לפחות פעם ביום

ד"ר אורן חסון(6.8.2017, 10:32)

תמיר יקר,

לדעתי זה לגיטימי לגמרי לרצות לדבר עם בת זוג שלך פעם ביום. לפחות כל עוד אין נסיבות שמפריעות לזה, ושאתה יכול להבין ולהתחשב בהן. אם זה לא מתאים לצד השני בקשר קבוע, יתכן שהצד השני הזה אינו מתאים לך, כי אתה מחפש קשר קרוב יותר מאשר היא.

השאלה היא מה קורה לאחר דייט אחד. בהחלט חשוב שתיצור את הקשר איתה לאחר הדייט, כדי להבהיר שאתה רוצה. העניין הוא שאם מועד הפגישה הבא מיועד להיות שבוע אחרי, יתכן שאצלה יהיה החשש שאם היא תתקשר אליך כמה פעמים, אולי תחשוב שהיא "רוצה יותר" ממך, ולא מעט נשים בתחילת הקשר חוששות מלהיות משהו מובן מאליו. לכן הן תקבלנה יותר התקשרות מצידך (בשעות סבירות, ולא בשעות שתיראנה כאילו אתה בודק מה הן עושות ועם מי), ויהססו ליזום בעצמן. מצד שני, זו רק תחילת קשר, אתה עוד לא יודע דבר על האילוצים שלהן, אתה לא יודע אם היא החליטה שהיא רוצה אותך או רוצה את החופש של עוד כמה ימים כדי להחליט, וכל עוד אתם לא בני זוג היא בוחנת את האפשרויות. ואם אתה לוחץ, אז בעיניה אתה מלחיץ.

סביר שזה לא יהיה עם כל אחת. אבל כשזה רק התחלה, זו רק התחלה, ואולי הן מבקשות להבהיר לך: אתה צריך להבין את הסיטואציה, ולתת לי את הזמן, וגם - אני רוצה שתהיה טיפה סבלני, כי גם זו תכונה שאני זקוקה לה. ואתה - בהתחלות שכאלה, אולי צריך לסגל לעצמך את היכולת לדחות סיפוקים. אם לא תדע עכשיו אם היא מעוניינת בהמשך, הרי תדע בעוד כמה ימים. חכה לפגישה השניה והשלישית, ותדע הרבה יותר טוב.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com