הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מבולבלת

אני(27.8.2017, 10:36)

שלום

אני נשואה עם 4 ילדים . ביני לבין בעלי אנחנו חיים בין עליות לירידות. נראה שמשתפר עד שקורה משהו בבית ואז שוב ירידה. הוא לא מוכן ללכת לייעוץ זוגי.

השבוע לאחר שחגגנו את יום הולדתי . וזה נגמר ובמסעדה גם בעלי בקושי דיבר עם משפחתי עשה טובה בכלל שדיבר . שלשום באתי אליו ואמרתי לו שאומנם חופש ואני צריכה עזרה עם הילדים . אני צריכה שבבוקר יביא את הקטנה שלנו להורים שלי

ההורים שלי מוכנים לשמור על הקטנה בת ה6.5 . הוא כמובן המציא לי תירוצים ואמר שזה עושה לו סיבוב למרות שאנחנו גרים באותו עיר או שאמר שהוא מתלבש וישר קם .

אחרי ש"קצת" שיגעתי אותו ודחקתי אותו לפינה אמר לי את מכריחה אותי להגיד לך משפטים מכוערים ואגיד לך אני לא רוצה לראות אותם . נורא נפגעתי כי ההורים שלי באמת שעוזרים לי הם היחידים שבאים לעזור , פוגשים את הילדים ,,קונים לי דברים לפעמים שאני צריכה מהם וכדומה המשפחה שלו גרה בצפון . כמובן שמאז אני לא יכולה לראות אותו ולדבר איתו. נורא מפריע לי ההתנהגות הזו עד שנוגעים אצלי בהורים ואז אני לא יכולה לסבול את הבן אדם . מה עושים? אני די חוששת שבסוף גם אני יאבד את הזוגיות שלי. כי אני לא מוכנה לעשות למענו כלום . קשה מאוד לי לדבר איתו בגלל התגובות שלו. שלחתי לו הודעה שמאוד נפגעתי ואני מבקשת ממנו שלא יגיב רק שידע מזה. מה עושים? איך ממשיכים הלאה ? לפעמים בשבתות אני נוסעת לבד להורים עם הילדים. כי לפעמים אומר לי אין לי מה לעשות שם .? דרך אגב הוא גם מן טיפוס שתמיד מאיים ולא מבצע גם כשנוסעים עם הילדים לחו"ל אומר להם פעם אחרונה שאתם בחול ונוסעים כמעט כל שנה . ואני כל הזמן אומרת כשהוא מעיר ככה זה הורס את הטיול אבל כבר הילדים אצלי יודעים שזה סתם אמירה בלי ביצוע .

אוף לא יודעת מה לעשות? גם עוד מעט חגים. אז מה עושים? אני גם רוצה להיות עם משפחתי ושיבוא גם.... עוד מעט לאבא שלי יש יום הולדת עגול רוצה שגם יהיה

האם זה שווה התיחסות?