הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

ציפיות שונות

אלמוני(28.8.2017, 19:58)

היי ,

שנינו בני 23 , ביחד כשנתיים וחצי וזהו הקשר הראשון שלי.

הקשר התחיל עם שקרים גדולים מהצד שלו על דברים משמעותיים בשבילי כמו השימוש שלו בסמים קלים.

לאחר שהתגלו השקרים במהלך הקשר באתי לקראתו בנושא ועשיתי מעצמי המון וויתורים כדי לתת לו את המקום שלו ולהעלים עין מהעישון הזה שמלכתחילה אצלי היה קו אדום.

שוב ושוב באתי לקראתו ובכל פעם שהוא היה צריך לבוא לקראתי זה לא קרה, לא הספיק לו כמה שבאתי לקראתו התחלתי להרגיש ממורמרת בקשר לאחר שאני נותנת את כל כולי ועושה וויתורים ומתפשרת הוא ממשיך לעשן למרות שזה עושה לי רע ומנוגד לכל התפיסה שלי , לא מכבד אותי וכמו שהוא אמר "אני עושה מה שטוב לי תתמודדי". אני במצב שאני לא רוצה לבוא לקראתו בנושא הזה ספציפי ורוצה פשוט שהוא יפסיק עם זה זה לא מתאים להשקפת עולם שלי ואני ממש נגד זה למרות שניסיתי להפתח ולשחרר בשבילו אבל זה חלק מהאופי שלי, אם אוותר ואשחרר ואתן לו לעשות כמה סמים שארצה זה לא יהיה בלב שלם ואני ארגיש שאני מוותרת על עצמי.

אני כרגע לא במקום שאני יכולה לסמוך עליו , אני רוצה שיפסיק אחרת אין לי טעם להיות בקשר עם בן אדם שהסמים הם משמעותיים אצלו יותר מהקשר שלנו. חשוב לציין כי אני יודעת שהוא אוהב אותי המון המון אבל עדיין אין בכוחו לעשות וויתור על העישון הזה. לא מבינה איך משהו שמכאיב ומפריע לבת זוג יכול להמשיך לספק לו הנאה .

באתי לקראתו בנושא כמה שיכולתי ושוב ושוב הוא איכזב.

האם להמשיך בקשר ולחיות בתקווה שהוא יפסיק עם הסמים האלו מתישהו? היו דיבורים על חתונה ראינו את הקשר כרציני אני באמת אוהבת אותו ואין לנו שום בעיות בזוגיות מלבד זה, מבחינתי אני רואה את זה שהוא מוותר עליי בשביל סמים והוא מבחינתו אני לא מקבלת אותו כמו שהוא.

מה לעשות ? אנחנו כבר כחצי שנה בפרידות וויכוחים על הנושא , מיואשת ומחפשת פתרון. האם עדיף בנפרד?