הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

אני חושב שאת עדיין מאמינה בקשר

ד"ר אורן חסון(19.10.2017, 15:17)

אוריה יקרה,

נראה לי שנקלעתם למעגל רע, שבו כאשר משהו קורה התקשורת ביניכם אגרסיבית והוא, כפי שהגדרת, בא עם "אמירות ה' ישמור. מאד כוחני ולוחמני". מה שמשניא אותו עליך, וגורם לך להתרחק, ואז, כשהוא מרגיש שאת מרוחקת, הוא פגוע, מרגיש דחוי, ועל כל דבר קטן נוסף מגיב שוב באגרסיביות נוספת משלו. לא פלא שבמצב הנוכחי, כשאתם במעגל הרע הזה, את נמצאת, רגשית, במקום אחר.

אני לא יודע אם הספקת כבר להתאהב במישהו אחר, או שזה מעבר לפינה ואת רק מרגישה כמהה למשהו אחר, קרוב ונעים יותר. אני רק מבין שרגשית מאד קשה לך איתו. מצד שני, את יודעת שיש הרבה טוב בקשר איתו, כמו למשל הקשר המשפחתי הרחב שמאד מועיל לילדים שלכם, ואולי גם נותן לך ביטחון. האם ניתן למצוא איזה שהוא קיום משותף בין העולמות האלה?

אני לא בטוח כרגע. אני חושב שגם אם את חושבת על דרכך החוצה, את עדיין לא משוכנעת שזה מה שאת רוצה. המחיר של היציאה החוצה, מבחינתך, כרגע הוא מחיר גבוה מדי. אני חושב לכן שאולי הכי נכון הוא להתחיל בטיפול זוגי שיעזור לך למצוא את הגשר שהיה לך אליו, ולעזור לו לבטוח בך, ולמתן את התגובות שלו כלפייך, כדי שתוכלי להרגיש אהבה מצידו, שאולי ישנה היום, שאולי את עדיין מאמינה שהיא ישנה, אבל שקשה לו מאד לתת ולהראות אותה.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com