הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

לא רוצה מחוייבות. לא עכשיו לפחות...

בת 25(8.11.2017, 23:45)

תודה לך על המענה, גרמת לי באמת לחשוב.

אני חושבת שגם אם הייתי מוצאת בן זוג שיש בו את כל מה שהייתי רוצה, לא הייתי מוכנה לנישואים וילדים לפני גיל 30, כי זה פשוט לא משהו שאני מרגישה שאהיה בשלה אליו בשנים הקרובות. לא מפריעה לי כל כך הסטיגמה, חשוב לי להיות יותר שלמה עם עצמי, לא לעשות משהו שאני לא מוכנה אליו. האם אחרי גיל 30 זה ישתנה ואהיה מוכנה - אני חושבת שכן, בסופו של דבר, אבל אני באמת לא יודעת להגיד בוודאות..

יותר מזה, אני חושבת שגם עם הגבר ה"מושלם", הייתי אולי עדיין חושבת על גברים אחרים, כי זה גם עניין של האופי שלי, שאני תמיד חוששת להחמיץ משהו אחר, ועל כן יש לי קושי עם בחירה בדבר אחד והתחייבות אליו (לא רק בבני זוג זה קורה לי). אבל כאן כן הייתי רוצה שזה ישתנה, כן הייתי רוצה להרגיש אהבה שלמה כלפי מישהו ובאמת לרצות להיות רק איתו. אני לא יודעת אם זה משהו שיקרה לי עם הגיל, שזה עניין של בשלות, או שזה עניין של למצוא את הגבר הנכון. אולי זה שילוב של שני הדברים..

בכל מקרה, זה מפריע לי גם כי אני מרגישה שזה לא הוגן כלפי בני הזוג שלי שאני חושבת ככה, זה כאילו אני לא מתייחסת אליהם ולקשר שלנו ברצינות. ואם זה היה הפוך, אני הייתי נפגעת מזה מאוד.

וכמו שאמרתי, גם קשה לי מאוד להיפרד. אז זה לא שיהיה לי קל "לעבור" מבן זוג לבן זוג עד שאמצא את האחד.. אבל גם לחשוב על להישאר עכשיו עם בן הזוג שלי לכל החיים מרתיע אותי.