הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מה עושים

אני(14.11.2017, 21:01)

שלום רב,

לפני כשנה עברנו טלטלה במערכת הזוגית שלנו, אשתי בגדה בי, יש לנו שלושה ילדים. מאז היחסים שלנו היו בירידה תלולה.. אני מצד אחד מנסה לתקן ולשמור על המסגרת המשפחתית, והיא רוצה להתנתק ולהמשיך הלאה... בהתחלה התנגדתי מאוד לכך..הרגשתי נבגד פעמים, לא נתתי לה את שרצתה וכל אחד משך לכיוון אחר והמצב יצא מכלל שליטה.

לצערי, לפני כשלושה שבועות, באחת מהפעמים שרבנו, היא דחפה אותי לפינה, (היא תמיד אמרה וידעתי שהיא רוצה שאני אעשה לה משהו על מנת שהיא תוכל לסבך אותי ) והפעם הזו נפלתי למלכודת שלה) הוציאו אותי מהבית ל3 שבועות אני לא יכולתי לראות את הילדים ולא להיות בקירבת הבית.

הגעתי למצב שהבנתי שנפלתי למשחק שלה. לקחתי עו"ד והגשתי בקשה לגרושין, לתת לה את מה שהיא רוצה.... אבל מסתבר לאחר 3 שבועות שאני מחוץ לבית היא מרגישה לבד, ופתאום מתחילה להתגעגע, אני מניח שגם התוספת של מסמכי הגרושין הוסיפו לתחושה שלה. היא אמרה שכרגע היא לא יודעת מה היא רוצה. היא מרגישה שאני השתנתי, ולא ברור לה מה היא רוצה. אני מצידי לא ממהר לפרק את הבית שלי, גם מתוך ידיעה שזה לא הולך להיות קל. צורת הדיבור שלה, ושלי השתנתה, אנחנו מדברים קצת למרות איסור הצו, היא נתנה לי לראות את הילדים שלי, אחרי הרבה זמן, והתנצלה מאחר ואמרה שזה מה שעו"ד שלה עשו. כרגע אני עדין מחוץ לבית וגם אמרתי לה שבמידה ויהיה לי מותר לחזור לבית, אני לא חוזר כי אני חושב שזה לא צעד נכון לעשות. וצריך לעשות את זה בצורה הדרגתית ועם הרבה מחשבה.

כרגע אני לא יודע מה לעשות, ומה הכיוון שלה, ושלי. לי מאוד חשוב שמירה על הבית, אבל כמו שלמדתי בדרך הקשה, לפעמים זה לא תמיד הדבר הנכון והטוב ביותר עבורי ועבור המשפחה שלי.

אנחנו היינו אצל מטפלת זוגית, כרגע אנחנו ללא טיפול...וחושבים להמשיך לטיפול זוגי במידת הצורך . . . תלוי לאן ממשיכים.

בכל מקרה הסכמתי לתת לה גט, במידה וזה מה שתרצה... אמרתי לה שאני לא רוצה להחזיק אסירה בבית שלי.

היא נראית יותר מבולבלת ויותר מתקשה להחליט..

מה אתה מציע

תודה