הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מתחת לשטיחים

ד"ר אורן חסון(16.11.2017, 16:37)

אא יקרה,

העובדה שאתם זוג דתי, לא בהכרח קשורה לעניין, כי מרבית הנשים לא אוהבות שבני זוגן משוטטים באתרי פורנו. העובדה שאת דתייה רק הופכת את זה לעוד פחות מקובל, ושיותר קשה לך לקבל את זה,

הקושי שלך הוא החשש שלך מפני ההאשמה שאת עוקבת אחריו. שהאמת היא שזה מה שאת עושה. לכאורה - שניכם "לא בסדר". הוא, כי הוא משוטט באתרים לא צנועים, ואת, כי את פולשת לפרטיות שלו. אם את רוצה לפתוח מולו את העובדה שהוא לא נוהג כראוי וכפי שאת רוצה, תצטרכי כנראה גם לפתוח מולו את העובדה שגם את לא נוהגת כראוי ולא כפי שהוא רוצה. לו יש את הסיבות שלו, ולך יש את הסיבות שלך.

האלטרנטיבה, היא לשמור סודות. זה לא אומר לטאטא מתחת לשטיח, אלא לנסות ולחשוף בהדרגה את מה שיש שם. לפחות חלק. כלומר, אם את מוכנה שלא להאשים אותו ולומר שאת יודעת, אפשר לפתוח את הנושא כשאלה תאורטית, ולשאול מה דעתו על גברים שעושים זאת. אבל קחי בחשבון שיתכן שהוא יגיד לך שהוא מאמין בדבר אחד, ואת יודעת שהוא עושה באופן מעשי דבר אחר. האם תוכלי להתמודד עם זה? - אני לא יודע. זה גם לא חייב להיות בבת אחת. יתכן שאפילו נכון יותר להתחיל ולפתוח את כל הנושא בהדרגה, פעם בשבועיים או בחודש. האם תהיה לך הסבלנות? - אם לא, אז אולי תצטרכי לחזור לאפשרות לפתוח את מה שמתחת לכל השטיחים, ולא רק לשטיח שלו.

במילים אחרות - אני מבין שזה לא פשוט. הרבה מאד תלוי במידת הסבלנות שלך ואולי גם הסובלנות שלך.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com