הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

אני די מבולבל. האם אתה מתייחס אלי?

ד"ר אורן חסון(18.11.2017, 22:00)

אביאל יקר,

לפני שלושה ימים שאלת שאלה, ועניתי לך באותו יום. עכשיו, אתה מספר לי על ההתפתחות, אתה עדיין מבולבל באותו אופן כי היא התייחסה למה שאמרת אבל לא באופן שרצית, לא לחיוב ולא בשלילה. אולי כי לא היית ספציפי. הצעת לה ללמוד ביחד, לא דייט, והיא התייחסה סצפיפית לצורך הזה. האם היא יודעת שאתה רוצה לצאת איתה? האם אתה יודע שהיא לא רוצה לצאת אתך?
הנה, למשל, גם אני די מבולבל ביחס למה שאתה חושב עלי. אחרי הכל, שאלת שאלה ועניתי לך, אבל לא התייחסת ולו במילה לתשובה שלי. אני לא בטוח שנעזרת בה. אני יכול לחשוב שאולי תשובותי לא מעניינות אותך. אבל בכל זאת פנית אלי שוב, וזה די מבלבל. מה אני אמור להבין מזה?

ואולי אני אמור להבין מזה שאנשים לא מדוייקים במה שהם אומרים או עושים. לפעמים בגלל שהם לא יודעים בעצמם מה הם רוצים לומר, אגב. לפעמים כי הם לא יודעים ששואלים אותם שאלה או שנותנים להם עצה. קרא בבקשה שוב את תשובתי הקודמת, ותצטרך להמר כך או כך. להמר שלא לנסות שוב, מתישהו, יתן לך תוצאה ברורה כמעט בודאות. להמר לנסות ולהיות יותר ברור, עשוי לתת תוצאה אחת רצויה, או עלול לתת תוצאה לא רצויה. מאחר שאני לא נביא, ולא כל כך יכול לדעת מה היא חושבת, אני רק יכול לומר שאנשים לא תמיד ברורים במה שהם אומרים או לא אומרים, ולא תמיד אתה יכול לקרוא אותם, ממש כשם שאני לא יכול לדעת מה אתה חושב על תשובותי. אני רק מנחש, ובהתאם לכך, אני נותן לך קרדיט ומשיב לך שוב, בתקווה שתבין מה אני כותב לך.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com