הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

יצא המרצע מן השק

מואנה(13.12.2017, 21:19)

שלום וחג שמח!

לפני זמן מה חזרתי להיות בקשר טלפוני עם מישהו שיצאתי איתו לכמה דייטים בעבר לאחר שנתקלתי בו באינטרנט. אני נשואה שלא מרוצה מנישואיי וחושבת להתגרש ואמרתי זאת בשיחה הראשונה. שוחחנו פעמיים בהפרש של חודש כשפעם ראשונה הוא נשמע כפי שהיה פעם- זורק מדי פעם משפטים של משחקי כוח שהתבטאו באמירות פרובוקטיביות, לא מיניות או פוגעניות אגב, שסתם נועדו לבדוק ידו של מי על העליונה, ולראות אם אגיב באסרטיביות או אקבל את הנאמר ולא אחזיר תשובה מושחזת. בפעם השניה הוא נשמע כאדם חדש, בוגר רציני ושליו ולא ציני. אמרתי לו את ההבחנות שלי עליו בשני המקרים.

בפעם השלישית שדיברנו כבר נתתי לו את המספר שלי. החלנו לשוחח כל יום ביוזמתו- הוא שלח הודעות ווטסאפ, או שאל אם אפשר לשוחח לרוב כשהיה בעבודה או בדרכו הביתה. הוא שאל אם ארצה להפגש ולדבר על נישואיי כי אמרתי שזה משהו שניתן לדבר עליו יותר ב4 עיניים ואכן נפגשנו בביתו ושוחחנו בלבד- כלום לא קרה. לאחר מכן כל יום ביוזמתו הודעות ושיחות טלפון לקראת ערב. ואז כשבוע אחרי שהחלנו לדבר יומיומית בשבת דווקא הוא כמעט לא כתב, והתקשר רק לקראת ערב לשיחה קצרה , כלשרוב דיברנו כשעה. בסופה אמר שהגיע לאן שנסע- בדרך כלל היה אומר לאן הוא הולך כשצריך לסיים שיחה אך לא הפעם. חשתי שמשהו השתנה. למחרת שלחתי לו הודעה ביוזמתי, לראשונה, ושאלתי על סרט שהמליץ. הוא ענה ואפילו כשסיימנו לדבר שאל שאלה בנושא אחר. אך בערב לא התקשר. ולמחרת נעלם לגמרי.

ביום שאחרי הלמחרת שלח לי בבוקר תמונה בלי טקסט שלא פתחתי כי הייתי באמצע כמה דברים. לא נכנסתי לווטסאפ כלל ואז בשעה שלוש התקשר אליי צלצול מאוד קצר- לא הספקתי לענות והייתי באמצע משהו. התפנתי לקראת שש ושלחתי הודעה עם שאלה האם חיפש אותי מקודם. ראיתי שהתמונה ששלח לי הייתה צילום מסך של קליפ שדיברנו עליו. מאז עברה יממה בה ראיתי שהוא נכנס לווטסאפ אך לא פתח את הודעתי. אציין כמה דברים. אמרתי לו פעם במפורש שיש לי חרדת נטישה. סיפרתי לו איך לפני חודש גבר שדיברתי איתו נעלם פתאום ואיך זה הפריע לי. שיחותינו היו ידידותיות כמעט ולא דיברנו על מין. הוא המשיך להיות באתר הכרויות כל הזמן ההוא. אמר לי שנמשך אליי ואמרתי שזה הדדי אך נשואה ואשקול את הנאמר. העיד על עצמו כבחור נחמד.

ואני? קשה לי מהעילמותו. התרגלתי כבר לשיחות- התנייה קלאסית ממש- שעה שבע טלפון ממנו כל יום- התחלתי לפתח רגש כנראה, נהניתי לשוחח. כעת חשה קהות חושים ובחילה כל פעם שפותחת אינטרנט בטלפון ואין וואטסאפ ממנו וכל פעם שפותחת אינטרנט מתייסרת בהמתנה הרגעית לראות הודעה. כבר קיבלתי את זה שנעלם והתחלתי להתרגל קצת ולהתמודד עם הכאב אבל כשחזר אחרי יום היעלמות עם התמונה ששלח שוב נכנסתי לסיפור ושוב פיתחתי תקוות שנדבר. זה שבר אותי נפשית. מראה השיחה שפספסתי ממנו מייסר אותי וגם מראה ההודעה ממני שלא פתח. שואלת את עצמי איך יכל להיעלם כך כשידע על חרדת הנטישה שלי ? איך יכל לפגוע בי במכוון או סתם לא לכתוב שלא מעוניין להמשיך במקום להיעלם? מרגישה ריקנות נוראית וחושבת עליו המון, למה, איך יכל, האם יחזור שוב ומתי? הרי תמיד הראה עניין ושאל בפרטנות לשלומי ועל חיי. הרגיל ונטש. זה רוע מכוון בעיניי- אם הכיר מישהי היה עליו רק לומר שבואי נפסיק לדבר ולא להיעלם בצורה בזיונית. שנינו בתחילת השלושים, וכשיצאנו בעבר גם נעלם אך אח"כ הסביר שדודו נפטר. אני לא יודעת איך להתמודד איך לצאת מהקהות שנמצאת בה ומהציפייה האיומה שיחזור ויסביר או כדומה. אשמח לעזרה בנושא!