הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

עניין של ביטחון

חמי(17.1.2018, 23:27)

היי, מודה, למרות שלא חשבתי שהמצב אצלה הוא חוסר בטחון, החלטתי שאני הולך על השאלה האחרונה ששאלת.. אז מה יש לי להפסיד?

קוראים לה בר, ושלחתי לה היום ככה, היי, מה נשמע? תאכלס בא לי שנצא עוד איזה פעם. אני מכיר אחלה בר יין (שמעת נכון בר, יין ;) מוצ״ש בשמונה, יהיה כיף (:

והיא הגיבה חח נסיך! אחרי זה הסבירה שהיא טסה במוצ״ש לכמה ימים (נסיעה עם אמא שלה שסיפרה לי עליה כשיצאנו), סיפרה שמצאה עבודה ותכף גם נהיה שכנים (: ואז שהיא התחילה לצאת עם מישהו והיא לא יוצאת במקביל, אז שאסלח לה ושהיא מעריכה (:

עניתי לה בכמה הודעות קצרות, ראשונה ש״מצוין שלא בא לה למקבל, שתפסיק איתו ותצא איתי (:״ ואז הודעה נוספת ״סתם, מקובל לגמרי!״ והסברתי שאני חושב שצדקה, ושהיה צריך לעצור פעם קודמת ושהיה בא לי בקלילות שנצא נשתה משהו ונראה אם הפעם אני צודק, והודעה אחרונה שתבלה עם אמא שלה ושיעשו חיים, רשמתי בשמה הפרטי של אימה כי זכרתי אותו כמובן מהשיחות שלנו, ושהיא נורא קרובה אליה.
הגיבה ב- ״חחחחח תודההה!! (: (:״ סמיילי מסמיקים כאלו.

-----

שמע, מרגיש לי הקלה גדולה, אם היא לא ראתה את מה שאני ראיתי, והעדיפה לצאת עם בחור אחר והוא משמח אותה, אני באמת משוחרר ושמח בשבילה!

לגבי הנחמדות שלה, אז גם שסיימנו פעם קודמת, כתבתי לה הרי את ההודעה המרגשת ההיא, באמת מה שאני מרגיש ובקלילות, ואמרה שאני ״בן אדם מיוחד ומקסים!!״ ומי יודע אולי נפגש בהמשך הדרך, ושממש נגעתי לליבה... וגם אחרי שלא ענתה לטלפון שלי, ראיתי שהיא ממשיכה לעשות לי לייקים, ואין אחרי מלא עוקבים שהיא רק אחת מהן חחח.

אף פעם לי לא קרה שמישהי כ״כ נחמדה לאחר דחייה, לקרוא לי ״נסיך!״ בכלל משונה... וכל ההקדמה הזו על מה שקורה איתה בחייה ושנהיה שכנים עם סמיילי קורץ.

מצד אחד בטח היא שמה אותי על איזה משבצת ידיד ולכן מבאס לי המצב הזה, מצד שני היא חתיכת בחורה מיוחדת, וכל פעם שאני מדבר איתה אני מרגיש כמה היא אחלה ואיך בא לי בן אדם כזה כבת זוג שלי, כמה כיף וחופשיות יכל להיות איתה, וזה נותן תקווה למה שאני מחפש בבת זוג שתהיה לי. בתקווה בקרוב (:

ולגבי למה אני חושב שהיא צדקה כשעצרה, והיה חשוב לי לומר זאת, זה כי אני חושב שבגלל מה שהרגשתי כלפיה כ״כ מהר וחזק, אז דייט איתה היה כמו מבחן פסיכומטרי, נורא התרגשתי וזה היה מן - זה זה.
אני חושב שבגלל זה גם לא הרגיש לי הכי בנח פתאום לזרוק לה ידיים וכאלו, כי גם לא הרגיש לי בוייב, ולכן בשילוב ההתרגשות חששתי שאהרוס את זה ובטח בסוף הדייט ברכב זה יהיה שם.

אבל מעתה אני מרגיש של יאללה תעשה מה שמרגיש לך ביותר קלילות וכיף ותהיה הכי אתה, צא תהנה תחבק תצחק, צור את הזרימה שאתה יוצא כשאתה הכי משוחרר בעולם, לכן הרגשתי שהפעם יהיה אחרת.

וזה יהיה, איתה בעתיד, או עם אחרת שאתלהב.

אם נתקלת פעם במישהי כזו כ״כ לבבית ומתלהבת כאשר לא מעוניינת בבחור אשמח לשמוע, ובכל אופן מה שכן, למדתי הרבה מהמקרה הזה.

תודה על הקריאה והעזרה פה בפורום, בלב הגדול שלך.

הודעה בפורוםרמות תסכול גבוהות יותר. מה עושים?ד"ר אורן חסון ‏31.12.17
הודעה בפורוםלנסות שוב???ד"ר אורן חסון ‏3.1.18
הודעה בפורוםלנסות שוב???חמי ‏9.1.18
הודעה בפורוםלנסות שוב???חמי ‏10.1.18
הודעה בפורוםלנסות שוב???חמי ‏10.1.18
הודעה בפורוםלנסות שוב???חמי ‏10.1.18
הודעה בפורוםלנסות שוב???חמי ‏10.1.18
הודעה בפורוםעניין של ביטחוןד"ר אורן חסון ‏10.1.18
הודעה בפורוםעניין של ביטחוןחמי ‏17.1.18
הודעה בפורוםעניין של ביטחוןחמי ‏17.1.18
הודעה בפורוםעניין של ביטחוןחמי ‏17.1.18
הודעה בפורוםעניין של ביטחוןחמי ‏18.1.18