הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

תגובה - עניין של ביטחון..

חמי(19.1.2018, 13:47)

היי ד״ר.
כתבתי לך תגובה למקרה, אבל ראיתי שלא ענית, אז החלטתי לפתוח אחד חדש, אולי לא שמת לב, אולי היה ארוך מדי, בכל אופן אתמצת.

---

אז החלטתי לכתוב לה, ובישירות רשמתי לה שבא לי שנצא עוד איזה פעם, במוצ״שׁ, והוספתי הלצה שלנו.
היא הגיבה חח נסיך! סיפרה שהיא טסה במוצ״ש, הרחיבה שמצאה עבודה ותכף עוברת לת״א ונהיה שכנים. ואז- שהיא התחילה לצאת עם מישהו, והיא לא תצא במקביל, אז עימי הסליחה, ושהיא מעריכה את הניסיון.

עניתי לה בצחוק, לא במקביל, תצאי איתי ולא איתו, ושאני חושב שטוב שעצרת פעם קודמת, אך כדאי שנצא בקלילות ליין בכיף לראות האם הפעם אני צודק, ושתהנה בחופשה עם אמה ושלא תשלח יותר מדי תמונות לאביה שלא יקנא, כתבתי בשמם הפרטי כי היה זכור לי שהיא קרובה אליהם מאוד, לכן גם זכרתי את שמם.

הגיבה ב- תודדדההה !! (: (: משהו כזה...

---

ממש כואב לי שזה תם איתה, כולם כועסים עליי על כך שנתתי לה מתנה (מטרייה ושוקולד בתוך גרב חג מולד) בדייט השני, זה היה בעקבות הצלחה במבחן הקשה של לשכת עו״ד שהייתה טרודה ממנו, והיחסים איתה הרגישו לי מזה נכונים ושם.
אבל אמרו לי שהגזמתי ולכן זה הרחיק אותה.
כמו כן כל עניין הליטופים וכו. הורג אותי לדעת שפספסתי הזדמנות שכזו.
וזה שהיא הכירה מהר כ״כ, פשוט לא עשיתי לה את זה בזמן שאחר כן, ואני כ״כ השקעתי וחשבתי שיש ביננו משהו מיוחד והיא פשוט לא.
אומרים לי אתה חייב משחקים, אין דבר כזה מחשבות כמו שלך אהבה מסרטים, הכל עם בחורות מקל וגזר והיא צריכה לדעת שאתה לא ממש שם.

אמא שלי אומרת שזה אמיתי מה שהיא מרגישה, שאני מקסים ומיוחד וכו, ולכן גם עושה לי לייקים, מגיבה לי באריכות, אבל בתאכלס- לא עשית לה את זה. ולכן נשארת בגדר המקסים.
אחרת, יש מצב היית מסקרן אותה והיא הייתה מנסה גם להבין, מדוע לא התקדם משם.

הייתי נותן כל הון לדעת האם אותו דייט שני הוא זה שהרס לי, ״בהתלהבות״ שלי, בהתרגשות, הורג אותי לדעת שהבחור הזה כ״כ מהר צלח את הדייטים והנה כבר יוצאים תקופה, כנראה בגלל זה היא סיננה אותי אז, היא כבר בקשר הבא שלה ואני פה כותב ומנתח, אבל עצוב ומתקשה להרפות שזה בגדר עבר. שאיתה זה אבוד.

איך טעיתי כ״כ בהרגשה שלי? בפתיחות שלי? שהייתי בטוח שהפעם נתנשק ברכב בסוף, כפי שקרה לי בדייטים קודמים שגם לא שלחתי הרבה ידיים במהלך הפגישה. מרגיש לי פספוס ענק של הזדמנות פז.
ממש התלהבתי ממנה, ואני מודה היא חסרה לי.