הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

שלום ד"ר אורן

ש(29.1.2018, 3:34)

שלום, אני ובעלי ביחד 9 שנים, בגילאי 30+, 4 ילדים קטנים (הגדול בן 5.).

כהכרתי את בעךי היה לו עסק די מצליח. אין ספק שאחד הדברים שמשכו אותי מהתחלה זה שבעלי הצליח להקים את העסק הזה ושתהיה לי יציבות כלכלית איתו. לא התחתנתי איתו רק בגלל זה, אני באמת אוהבת אותו והוא בן אדם נהדר וטוב, אבל אני יכולה להגיד בפה מלא שמכלתחילה לא הייתי נותנת לעצמי להתאהב במישהו תפרן. כל הילדות היו לנו בעיות כלכליות ולא רציתי לחזור לזה.

עד לפני שנה ומשהו גם אני עבדתי והעסק של בעלי המשיך לשגשג (כרגע לא יכולה לעבוד בגלל אחד הילדים שלנו. סיפור ארוך בפני עצמו, לא לעכשיו..). בשנה וחצי האחרונות העסק של בעלי התחיל לרדת מרווחיו ועכשיו הוא בהפסדים. לקח לנו זמן לקלוט את זה, בהתחלה חושבים שזה רק חודש- חודשיים / תקופה קצרה שתעבור.. ואז לאט לאט מבינים שזו לא תקופה, שפני הדברים השתנו ולא כמו מה שהיו.

כרגע המצב שאני לא יכולה לעבוד, העסק של בעלי מפסיד ולקראת סגירה, ויש לנו 4 ילדים קטנים, אחד עם צרכים מיוחדים. אנחנו אוכלים את כל החסכונות שלנו בתקופה הזו. ואני דואגת מה יהיה ביום אחרי שהחסכונות שלנו ייגמרו..

מאוד קשה לי עם המצב הכלכלי. אני ממש בדיכאון מזה לפעמים. מצד אחד רוצה לשדר לבעלי שאני מאמינה בו ושהוא יצליח שוב במשהו אחר, ושנעבור את זה, מצד שני - קשה לי לא להיות כנה איתו, אבל כשאני כנה - זה ממש מבאס אותו ו"מוריד" אותו, כאילו גורם לו עוד יותר להתבאס על עצמו על מה שקרה עם העסק (זה מאוד קשה נפשית להיכשל ככה.. והבאסה שלי מהמצב לא תורמת לו בכלל).

הייתי שמחה לעצות בנושא. תודה