הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מה יכול לכבות את התשוקה?

ד"ר אורן חסון(9.5.2005, 16:05)

אלמוני יקר,

אין ספק שלו היית פוגש בבחורה שהתשוקה המינית אליה חזקה, ושגם יהיו לך איתה תחומי עניין משותפים, ושגם תרגיש שיכולים להיות ביניכם יחסי שותפות כנה וטובה לאורך זמן, ושגם היא תרצה בך, אז אתה מסודר. אבל אתה שואל מה קורה כאשר הכל ישנו, אבל המשיכה איננה.

כרגע, יש יותר נעלם מידוע (מבחינתי לפחות). למשל, לא ברור לי מדוע התחלת לצאת איתה מראש, אם לא נמשכת אליה, ולו במשהו. לא ברור לי מדוע אתה מתנשק ומתחבק איתה כאשר אתה לא נמשך אליה ולו במשהו. ולא ברור לי גם מדוע אינך נמשך אליה. אלו דברים שאם אתה באמת רוצה להבין אותם, אתה צריך לברר עם עצמך, עם או בלי ייעוץ מקצועי), עד שתגיע לברור האמת. גם לא ברור אם יש משהו פיזי בה שמפריע לך, או משהו התנהגותי או תדמיתי שלה, או בכלל איזה שהוא מעצור רגשי שקשור בך יותר מאשר בה, או שמשהו בשילוב הזה שביניכם מכבה בך את התשוקה המינית.

האם אתה צריך ללכת לייעוץ מקצועי? – קשה לומר לך, אלמוני. אם הבחורה הזו יקרה לך מאד, ואם, כפי שכתבת, הגעת איתה הפעם, או שיש לך סיכוי טוב להגיע איתה לאלמנטים של חברות עמוקה שלא הגעת עם נשים אחרות, אז יכול להיות שההשקעה כדאית. במקרה כזה, תשקיע ותבדוק.
בברכה,
ד"ר אורן חסון
יועץ ומומחה לתקשורת זוגית ובין-אישית
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com