הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

פלונטר

סתם אחד(10.5.2005, 16:28)

שלום, חברתי ואני עומדים על סף פרידה כנראה.

אנחנו חברים כבר שנה, בני שלושים, עבורי זהו הקשר הכי ארוך ורציני שהיה לי עד כה מזה שנים רבות. היה לי קשר אובססיבי עם מישהי מהעבודה. במשך יותר משנה היה נדמה לי שהיא הדבר הכי מרגש וטוב שהיה לי. יצאנו,נגענו התרגשנו והכל רק שהייתה בעיה קטנה שיש לה חבר. כל התחנונים שלי אליה שתעזוב אותו נתקלו באלף ואחד תירוצים. לפחות 5 פעמים נדמה היה שהיא נפרדת ממנו והנה אנחנו ביחד. אך לא. היה לי נורא קשה ביחוד בגלל שהייתי מוכרח לראות אותה רצוף רוב שעות היממה. הייתי בטיפול , וכיום אני מרגיש טוב יותר בקשר לזה. האובסיסביות שלי ירדה. הבעיה היא שהקשר החדש שלי נוצר מיד אחרי שהפסקנו את הקשר. היה לי נורא קשה ותמיד הייתי עסוק בשאלה אם אני אוהב את החברה החדשה, אם אני עדיין אוהב אותה, איך אני נוקם במיתולוגית. כך שלמעשה הקשר התחיל לא טוב. החברה היום היא אולי הבן אדם הכי טוב שפגשתי, בסה"כ טוב לנו יחד. אך הקשר מתנדנד לפי מצב הרוח שלי.

היו תקופות שהרגשתי נורא. לאחרונה אני מרגיש קצת יותר טוב. אבל עדיין שנה אחרי תחילת היחסים בנינו אני עדיין מסתובב עם כאבי בטןץ הטיפול לא עזר במיוחד. אני עדיין לא סגור עם מה אני בדיוק רוצה מהחיים שלי מבחינת קריירה. מת להרגיש עד הסוף כמו פעם ונמנע מלהגיד לה שאני אוהב אותה. לא בטוח באהבה שלי כלפיה ובגיל זה שהרבה מחליטים לגבי חתונה אני לא מרגיש שלם במאת האחוזים לגבי הקשר. לפני כמה ימים אמרתי לה שאני חושב שכדאי שנפרד ע"מ שאוכל לסדר קצת דברים בראש. אולי אני חושב שאמצא מישהי שעושה לי את זה יותר, אולי מבחינת המראה(היא נראית טוב אך לא הפצצה הכי גדולה בעולם )ואני חושש שאולי זה מפריע לי. אולי אני רוצה לשכב עם עוד נשים, ואני מפחד מזוגיות, אולי בא לי להשאר רווק לעת עתה.

החא מוכנה לעשות הכל למעני , ומקריבה מעצמה. - הקרבה זו פוגעת בשמחת החיים שלה משום שהיא חייה בחוסר ביטחון מצידי.

צעד כמו לגור בנפרד לא קל לי ואני לא לגמרי שלם איתו. היא הציעה שאחליף עבודה, אתעסק עם דברים שיותר מעניינים אותי ושאולי נגור ביחד.ושנלך ליועץ זוגיות.

ע"ס תכונותיה אין סיבה שלא אראה בה אם לילדי, התכונות שמציקות לי שלמדתי לדבר איתה עליהם הם חוסר המוטיבציה שלה לקריירה.

היא ציינה שהיא מוכניה ללכת אחרי לא משנה מה אעשה.

הבטן כואבת לי...