הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

יחסים לא טובים

מאיה ג.(15.5.2005, 23:54)

תודה רבה על תשובתך המהירה!

אולי לא שמת לב, אך בפנייתי הראשונה ציינתי כי אנו אכן מזמינים אותם, אך תמיד נענים בשלילה. ההזמנות הן לאו דווקא בימי שישי, להפך. הן אקראיות. הם גם מוזמנים תמיד כאשר אנו מארחים את משפחתו של בעלי או משפחתי שלי, אך מעולם כף רגלם לא דרכה בביתנו. אציין עוד, כי חמי נוהג לבקר במקום הקרוב לביתנו כמעט כל שבוע, אך מעולם לא הרים טלפון ובא לבקר אותנו, למרות בקשותינו.

ניסינו ליזום גם מפגשים במקומות נייטרלים, אך פנינו תמיד מושבות ריקם...

כפי שציינתי, היו כמה וכמה שיחות הבהרה שתמיד נכשלו. הסיבה שנראית לי כאחראית לכישלון היא, שאני אינני עומדת בציפיות שלה. היא מצפה ממני להיות איתה בקשר טלפוני על בסיס יומי או לפחות לסרוגין (מילותיה שלה!!) ובכל שבוע להפגש, רק היא ואני, כחברות בבית קפה. אם להודות על האמת, אינני נוהגת לעשות כך, גם לא עם חברותי הטובות מאוד, וגם לא עם אימי או חמותי, לכן לא הייתה לי כוונה להתחיל מסורת כזו, שבעייני מעיקה מידי, איתה. הקשר הטלפוני שהיא דורשת הפך למעיק. לא יכולתי לשוחח איתה על בסיס יומי, גם משום שלא היה לי מה לחדש בכל יום (מה שגרם לשיחות להפוך לקצרות ומגומגמות), וגם כי היא לא האדם בו הייתי בוחרת לחברה טובה... יזמתי כמה פעמים מפגשים איתה בבתי קפה. לרוב היא הייתה מתחמקת ממני. אצלי נוצר הרושם כאילו היא מנסה לתת לי משימה שלא אוכל לעמוד בה כדי להמשיך ולהפנות אלי אצבע מאשימה כאחראית על המצב האומלל. ביום הולדתה אף טרחתי וקניתי לה מתנה והזמנתי אותה לפגישה, אך היא התחמקה ממני בלי סוף, עד שהתייאשתי ווויתרתי ושוב המצב התדרדר.

כמו שציינתי, אני לא מוכנה להשפיל את כבודי יותר ממה שבטיפשותי כבר עשיתי עד כה. גם כך הכל היה למען בעלי וביתי, אך יש גבול לכל תעלול!

וכן, אנו ממשיכים להיות אוהבים כלפיו ומנומסים כלפיה, אך אין שינוי מצידם, לצערנו.

השאלה לאן הולכים מכאן? האם לנצח "נאכל חרב"??...