פורום הנקה - יעוץ רפואי - ראש הפורום

תגובה לשאלתי בנושא קקי ירוק

ליבי(11.2.2011, 17:47)

בתאריך 7 לפברואר פניתי אליכם בשאלה לגביי קקי ירוק( וזאת אחרי שקראתי פניות קודמות ותשובתכן בנושא) אך לא קיבלתי תשובה. ציינתי שם שקראתי כי קקי ירוק יכול להעיד על תזונה לא נכונה- אלרגיות למאכלי חלב או יניקה לקויה. כיוון שבני סובל מאוד כשעושה קקי וגם עושה בתדירות גדולה מאוד. רציתי לדעת אם זה נורמלי או שעליי לבדוק את זה.כמו כן שאלתי האם עצירות שלי משפיעה גם על התינוק ?

בינתיים על דעת עצמי החלטתי שהוא יונק יותר מדיי ולכן אני מקפידה על הנקה כול שעתיים, דבר שיצר אצלי גודש נוראי.

אשמח לקבל תשובה לשאלותיי ולקבל תגובתכן להנקה מכוונת זמן.

מצרפת את פנייתי המקורית :

התינוק שלי בן חודש ושלושה שבועות. בשבועיים האחרונים יש לו קקי ירוק. בהתחלה היה לו קקי "חרדלי".

בכול פעם שעושה קקי הוא מתאמץ נורא: משמיע קולות, נהיה אדום, מתמתח. נראה כי מאוד כואב לו, ויוצאים לו המון גזים.ברוב הפעמים משתמש ביניקה כדי ללחוץ ולהוציא את הקקי, דבר שלי לא נעים כי הוא מכאיב לי בפיטמה. אם אני עוצרת את היניקה הוא פולט כמויות גדולות של חלב.ואחרי "שמשתחרר" ממשיך לינוק כרגיל.כמעט כול חיתול שאני מחליפה לו הוא עם קקי. למרות שקראתי אצלכםבפורום שאין סיבה לדאגה כשהקקי ירוק, קראתי במקומות אחרים שזה יכול להעיד על תזונה לא נכונה שלי, או על יניקה לקויה. לא ציינתי שלאחרונה אני סובלת מעצירות. האם יש קשר?

לא שקלתי אותו כבר שבועיים אבל הוא רגוע, ואני רואה לפי הבגדים שהוא גדל. מבקשת לציין שאני מניקה אותו מתי שהוא מבקש ( לא לפי שעות) אשמח לעזרתכן שכן אני מרגישה שהזנחתי את הנושא וזה לא עושה לי טוב...:) תודה