הוספת הודעההוספת תגובה פורום התמכרויות לסמים - ראש הפורום

מערכת יחסים מורכבת

גבי(8.1.2009, 6:52)

כבר תקופה ארוכה שאני מחפשת עצה טובה לא כזו שיפה לאוזן ולא ברת ביצוע במציאות שלנו. אני בת 30 ובעלי בן 31 אנו גרים בחו"ל וכבר 10 שנים. יש לנו שני ילדים מקסימים. ילדה בת שלוש ו-7 חודשים וילד בן שנתיים וחודשיים.

בעלי אוהב מאוד לעשן גראס ותלוי בזה, גם אני אני הייתי פעם כזו אבל הרבה שנים כבר לא. עוד לפני הלידות למעשה, והוא נשאר צמוד לזה. לפני מספר שנים (לפני תכנון הילדים) כשהחלטתי שאני רוצה שהקשר יהיה יותר רציני ויזרום לכיוון מסויים בקשתי מנו לעשות את הסוויץ' ולהפסיק עם זה ועם עוד כל מיני התנסויות סמים שלו (שהוא מאוד נמשך ואוהב אותם ואני ממש לא). להפתעתי הרבה הוא הסכים ואף רצה מאוד (הפתיע אותי כי הוא מאוד אוהב את זה) ובעלי הלך לטיפול אצל מהפנט שטיפל לא רק בבעית הסמים אלא בעוד מספר בעיות שהיו לו (ברצוני לציין שהכל נעשה מרצון ולא מכפייה כי אם הוא לא היה רוצה בזה 100% לא היה נעשה הטיפול מה דם שהמטפל לא הסכים לטפל בו אם הוא לא ירצה בזה ב-100 אחוז!), הוא תחיל לעבוד ולתקתק כסף והכל התנהל מדהים, הציע לי נישואים התחתנו נכנסנו להריון (אני לפחות...) פחות או יותר בסדר הזה....

בשנתיים האחרונות יש לו הרבה התפרציויות זעם, הוא חזר לעשן, (גראס כמובן) ואחרי מלחמות רבות הוא החליט שיעמוד לבקשתי לעשן רק אחרי-9 בערב כדי לא לפגוע בנו ובילדים, ואז התחילו התפרצויות זעם שלא ראיתי אף פעם ממש אין עם מי לדבר (אני אפילו לא יכולה לתאר במילים את ההתפרצויות האלו הוא כמו האיש הירוק הופך לבן אדם אחר ולוקח לו זמן להירגע וכשזה קורה הוא מצטער מאוד אבל זה לא עוזר כי הוא כבר פגע והילדים כבר ראו) ביקשתי לעזור לו אמרתי לו שאני אוהבת את התא המשפחתי הזה ולא רוצה לפרק אותו, אמרתי לו שאני מוכנה ללכת איתו לטיפול הוא לא היה מ וכן לשמוע על זה והבכים כי נמאס לו לפגוע בנו והוא לא רוצה את זה לנו (הוא מאוד אוהב אותנו בזה אין לי ספק הוא לא יכול לרדע בלעדי אנחנו מאוד קשורים ממש סול מייט) אני רחוקה מהמשפחה שלי שבכלל לא מודעת לאחוז ולו קטן מהבעיה, הוא הלך לרופא וקיבל כדןרי הרגעה (נו... עוד סם...) גם זה לא עוזר ואני לקראת שבירה, אני יודעת שאני מסבירה הכל בכלליות כי קשה לי לשתף מישהו ועוד שאני לא מכירה ובפרט שאף אחד לא יודע על זה. אבל אני ממש מגיעה לסף. השבוע זה כבר פגע בילדים הוא אפילו אמר שייפגע בעצמו מרוב ייאוש שהוא פוגע בנו. כבר כל יום הופך ליום של פחד מהלא נודע עד 9 בערב וכל יום אני דורכת על ביצים אני לא יודעת אם זהו הפורום הנכון אבל אני לא יודעת לאיזה תחום לפנות.

HELP

מעבר לים

גבי