הוספת הודעההוספת תגובה פורום התמכרויות לסמים - ראש הפורום

גמילה ממטדון

גילי(12.3.2009, 1:48)

ד"ר הרמן בוקר טוב!

אני מטופלת מטדון כבר 11 שנים, וזה מפריע לי בכל מהלכי החיים ובעבודה בפרט, ימי ההגעה שלי הם 3 פעמים בשבוע רק בשעות הבוקר וזה ממש מפריע לי בעבודה, לאחר ועדות מסגרת וכמה שיחות עם המנהל, הגעתי למסקנה עצובה, שלא מעניין אותם אנשים שעובדים ומנסים להשתקם בכל כוחם, הם כנראה מעדיפים את "הלולבים המתנדנדים", אלו שנמצאים כל היום במרכז, שרואים שהם משתמשים אפילו ממרחק 5 ק"מ, ואין להם שום תעסוקה או עניין בחיים מלבד הסמים.

התחלתי אפילו לחשוב, שהאינטרס של המנהל ועובדיו, הוא שאנשים באמת לא ישתקמו, כי אם הם ישתקמו, הם גם ינסו להיגמל ממטדון והפרנסה והעיסוק שלהם יהיו בסכנה!!

אף פעם לא ניסיתי להגמל מהמטדון, וזאת כי לא הייתה לי מספיק מוטיבציה, כל מיני פחדים למינהם, אולי היה לי נוח כל השנים האלו להאחז במשהו, אני כבר מתחילה להרגיש שנפשית אני מוכנה עכשיו מאי פעם להפרד מהמטדון, הבעיה שלי, ששמעתי אינספור סיפורי אימה וזוועה על כך שהקריז של המתדון פי 100 יותר גרוע מהקריז של ההרואין, שהרבה שניסו להגמל, לא יכלו לכאבים הפיזיים הנוראיים. בעצם מה שאני שואלת זה: מהניסיון שלך עם מטופלי מטדון, האם אתה מכיר מטופלים שנגמלו לגמרי???

האם הרצון שלי להגמל מהמטדון הוא יומרני מדי? האם זה אפשרי מבחינה פיזית?

כמו תמיד, תודה למפרע

גילי ירושלים