הוספת הודעההוספת תגובה פורום התמכרויות לסמים - ראש הפורום

hppd מ MDMA

יסמין(21.5.2018, 23:18)

היי דוקטור. רק עכשיו הבנתי שיש לי hppd על פי מקרא באינטרנט..עד עכשיו לא הבנתי מה עבר ועובר עליי..השתמשתי בmd במשך 8 חודשים רצוף פעם עד פעמיים בשבוע..[היתה תקופה ממושכת יותר גם לפני שנתיים]כמובן עישון קנאביס כל יום מחצית היום+קוק מדיי פעם+אלכוהול פעם עד פעמיים בשבוע+LSD פעם בחצי שנה..

בהתחלה ה hppd היה נורא חזק..ראיית דמויות..דמיונות..ניתוקים..דה ריאליזציה דה פרזנוליזציה ועוד 1000 מושגים..פעם אחרונה שנגתי בסם הייתה לפני חודש וחצי..ומאז לא נגעתי בכלום[למעט מעט אלכוהול בפסח..]הענין כרגע שתחושות הניתוקים הולכות ופוחתות..מתחילה להרגיש שאני חוזרת לעצמי..חוזרת לחיים..מרגישה את עצמי סופסוף..עגיין לא לגמרי..לא בדיכאון..וכשמרגישה טוב יש שמחת חיים..למעט הידיעה על המצב המחורבן שהכנסתי תצמי אליו..נותרתי עם התקפי חרדה..ועוד חרדה..ומועקה מהחרדה..וחרדה מהחרדה..דפיקות לב לא מוסברות..עצבנות בגוף..וכמה מחשבות פראנואידיות..[המוח הולך להתפוצץ..קנה הנשימה נעשה דק ואחנק..ועוד כמה מחשבות כיפיות כאלה..]

בהתאם למצב שניתחתי לפניך כרגע..בבקשה תגיד לי..האם אתה צופה שאוכל לחזור לעצמי לגמרי? בלי החרדות? המועקה? הקשיי נשימה? ש2 ברגים בקיר לא יראו לי כמו עיניים של איזו ישות?

מחכה לתשובתך..תודה רבה!!