פורום נטורופתיה ותזונה - ראש הפורום

נפיחות גזים ושאר ירקות

אבי(18.7.2011, 17:12)

בתור אחד שסובל מהטפיל הזה ולא מהפעם הראשונה, אני ממליץ לך מאד לא להקשיב לכל הרופאים שטוענים שזה שום דבר ומפנים אותך לעניין המעי הרגיז.

יש פרופ' אוסטרלי בשם תומס בורודי (thomas borody) הוא הפרופ' שמצא את התרופה להליקובקטור פלואורי שגורם לאולקוס. גם אז כל הרופאים ה'מומחים' סירבו לקבל זאת וטענו שזה לא יכול להיות וזלזלו. אותו פרופ' הדביק עצמו בהליקובקטר פלואורי כדי להוכיח שהוא גורם לאולקוס וריפא עצמו בעזרת שילוב התרופות שמצא.

הסיבה שאני מספר את כל זה היא שאותו פרופ' טוען כעת שגם הטפיל Blas. hominis הוא טפיל שגורם לבעיות רבות שרופאים בכלל לא מודעים אליהם. שהטיפול הרגיל על ידי flagil (האונטיביוטיקה שקיבלת) לא יעילה כי מדובר בטפיל עמיד ביותר. הוא מציע טיפול על ידי שילוב של 3 תרופות. הבעיה היא שאו שאתה תיסע אליו (ואני שוקל ברצינות לעשות את זה...) או שתמצא בישראל רופא שמוכן לקבל את הטיפול שלו ואז דרך אותו רופא תוכל לקבל את הטיפול שלו (רוב התרופות לא קיימות בישראל, צריכות להישלח).

עוד מידע תוכל למצוא באתר הזה:

www.badbugs.org

ואם אתה מוצא רופא שמוכן גם להקשיב ומוכן לעזור לך לקבל את הטיפול אז צריך לפנות למרכז שמנהל פרופ' בורודי לפי ההנחיות הבאות:

To obtain the meds please email medications@cdd.com.au the following info:

Your full name, date of birth, recent stool test results, a letter from your doctor (on letterhead) agreeing to monitor whilst on treatment and prescription.
Without these things they can't help.

Centre For Digestive Diseases

Level 1, 229 Great North Road

Five Dock, NSW, Australia 2046

Ph: 61 2 9370 0044

Fax: 61 2 9712 1675