פורום נטורופתיה ותזונה - ראש הפורום

המשך התייעצות תזכורת

אבי(1.9.2011, 17:07)

שלום, אני בן 28,בריא בד"כ,שומע באוזן ימין בלבד מלידה

לפני כשנה התחילו בגופי בעיות באוזן ימין אשר גרמו לתופעות הבאות:

לחץ באוזניים.לחץ בראש,חוסר ריכוז,בלבול,מחשבות לא הגיוניות,תחושת מועקה בבטן וצרבות, זרמים באיזור אוזן ימין,חולשות קשות., בזמן מקלחת אם זרם המים מופנה כלפי האוזן אני חש בסחרחורת קשה ותחושה שכל הראש מזועזע.

התופעות החלו לאחר נפילה של הטלפון הסלולרי, ומאז כל שיחה בפלא' גרמה לתופעות הללו, לאחר תקופה מסויימת כנראה שזה התקבע. אציין שבבדיקות הכל תקין(MRI,CT בדיקת שמיעה),והרופאים אינם נותנים לי מענה כלשהו.

חשוב לי לציין שמעולם לא חוויתי אף אחת מהתופעות האלו,והן החלו מיד לאחר שהפלא' נפל, מאז איני יכול להצמיד פלא' לאוזן ומדבר אך ורק ברמקול.

מה שהועיל לי מאוד היה שהייה תחת מים בבריכה לפרקי זמן של 10-15 שניות כ-20 פעמים,ושימוש בדקסמול סינוס.התופעות התמתנו וחזרתי לעצמי פחות או יותר,אך אני חש שאיני במיטבי עדיין.בממצאים חדשים בבדיקות נתגלה נזק סוב קליני לתאי השיער החיצוניים באוזן ימין.

בימים האחרונים נודע לי על הצמח ג'ינקו בילובה אשר מטפל בבעיות של ורטיגו וטינטון, רציתי לדעת האם יהיה נכון מבחינתי להשתמש בצמח,והאם יש סיכוי שזה יועיל לי? האם יש לך המלצה אחרת לטיפול בצמחי מרפא אחרים??http://www.starmed.co.il/forum-503/msg-3470618#ixzz1Wi1hXSMG
סטארמד בריאות