הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

נמצא בזוגיות חדשה, אך לא סגור עליה

חמי(20.4.2018, 12:16)

היי ד״ר,
בעבר כתבתי לך הודעות אלו:
http://www.starmed.co.il/forum-93/msg-3896257
http://www.starmed.co.il/forum-93/msg-3895819

תזכור אני בן 30 וחצי, ובקצרה, הייתה תקופה ארוכה בה הייתי רווק, יוצא עם לא מעט בחורות וזה תמיד היה נגמר דייט ראשון שני/ מקס איזה חודש.
אומרים עליי שיש לי טעם טוב, אני יוצא עם בחורות נורא יפות, שאני לא יוצא עם בחורה ״רגילה״.
בשרשורים המדוברים, סיפרתי לך על בחורה שהייתי דלוק עליה איזה שנתיים, ופתאום הצטלבו דרכנו ויצאנו, הייתי בגג העולם, האדם המאושר שיש, גם כי הנה אני איתה, היא כותבת לי וצוחקת איתי, השילוב של היופי החיוך וההכרות עם האדם עשתה אותי בהיי תמידי.
זה נגמר מצידה ולא פעם ייסרתי את עצמי, שמה הייתי נגיש מדיי אליה? האם הייתי צריך לשחק יותר משחק? האם היא הרגישה שאני בכיס הקטן שלה ועל כן הפכתי ללא מושך?
בהתחלה הייתה עושה לי לייקים וכאלו, אבל לאחר מכן הפסיקה קליל.
אפילו פגשתי אותה פעם במסיבת פורים והייתה ממש מביך, הורגש שלא בא לה לראות אותי (ואציין במציאות פתאום היא טיפה לא משכה אותי, כאילו לא הבנתי למה אני מתלהב כ״כ).
אחרי זה ידידה משותפת שלה העלתה תמונה שלהן ופתאום הכל חזר החיוך הזה שבה אותי וגרם לי להתגעגע שוב.
לא מבין מדוע בתמונה טובה זה מתעורר ובמציאות אני אומר סבבה כזה לא יותר.

כעבור חודשיים הכרתי מישהי חדשה, מיוחדת מקסימה רגישה, יש לנו את אותו הראש, צחוקים, מפרגנת ותומכת ונורא יפה גם, אבל משהו בה פחות מושך אותי מהקודמת, או לעיתים באחרות שאני פוגש ברחוב (הערה, מאז הבחורה הקודמת נדיר שאני מתלהב ממישהי, פתאום המון מתגמדות אליה, בחורות שמשכו אותי בעבר נראות סתם)

וממש כיף לי עם החדשה, החיבור מדהים, היא מדהימה.
אבל לא מושכת כמו אחרת, אין לי היי מטורף כשאני איתה, אני לא נמס מכל חיוך שלה, וזה חסר לי.

אומרים לי אתה דפוק, היא יפייפיה, יפה כמו בובת חרסינה, וטובה ואתם מסתדרים, אז מה הבעיה? ואני מרגיש שאני רוצה לחוות היי והתלהבות בלתי פוסקת.
אולי זה בגלל שזה בא טרי בגלל הבחורה הקודמת? אולי עוד ארגיש את היי הזה? או שאחווה היי אחר? או שאין זה משנה וההיי הזה הוא משהו חולף? כמו שקרה לי עם הקודמת בה לא היה היי גדול בחלק מן הדייט השני או שנפגשנו בפורים?

אני לא יודע, אני יודע כמה קשה למצוא בחורה שהיא גם יפה גם טובה גם ובעיקר החיבור שלנו, אני לא מבין למה כ״כ חשובה לי החיצוניות כי באמת הכל שם חוץ ממשיכה מטורפת שחסרה לי.

מקווה שהצלחתי להעביר את מה שאני מרגיש....