הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

כנראה שזה לא יהיה איתה

ד"ר אורן חסון(10.5.2018, 18:04)

עומרי יקר,

זו החמצה, ואתם כבר במקומות אחרים. יתכן שפיספסת את אהבת חייך, אבל גם יתכן שהצלחת להינצל ממישהי שהיית מגלה שאתם פשוט לא מסתדרים. אתה לא יכול לדעת, כי הכרתם רק חודש. יתכן שהיתה מושכת מאד, יתכן שהיתה חכמה מאד, אבל יתכן בהחלט גם שהבנת, באחד החושים שלך, שמשהו שם לא מסתדר מספיק טוב. אולי כי היא חרדתית מדי, אולי כי היא טמפרמנטית מדי לטעמך, אולי דווקא כי הוא מים שקטים מדי לטעמך. אני לא יודע. אבל משהו שם לא עבד לך. יתכן מאד שהחושים שלך היו נכונים.

אבל מה שאני שומע ממך הוא חוסר ביטחון נוראי לגבי ההווה, וחוסר ביטחון ביכולת שלך למצוא מישהי מוצלחת אחרת – או, לפחות בתפיסה שלך, מישהי שאתה תמצא חן בעיניה כמו שמצאת חן בעיני זו, בתקופה שהייתם ביחד. – אף אחד מאלה אינו מחוייב המציאות, וכנראה אינו נכון. אבל אם כך אתה תופס זאת עכשיו, התפיסה הזו מקשה עליך להמשיך הלאה. אני חושד שבאיזה שהוא מקום אתה כן מבין שהיה שם משהו לא תקין עבורך. אבל עדיין לא קל לך להמשיך הלאה.

היא כבר מזמן לא אתך, וכבר מזמן לא מרגישה את הצורך לשמור על קשר אתך. יתכן מאד אפילו שהקשר אתך היה משמעותי לה, אבל שהרגישה כל כך פגועה מהקשר אתך, שהיא מעדיפה להרחיק את עצמה ממך כדי שלא להיפגע שוב. זו אפשרות, אבל זה לא אומר שזה כך. כך או כך – היא בקשר ארוך, ואתה מחוץ לתמונה. עזוב את זה. שאל את עצמך למה אתה חושב שלא תמצא אהבה?

המכתב שלך מאד מזכיר לי את מכתבו של זאב, 13 שאלות למטה. דברים כאלה קורים. אתה צריך ללמוד לצאת מזה, למען האפשרות של עתיד טוב יותר. אם זה ימשיך לאכול אותך בעתיד, לך לטיפול – כי מגיעים לך חיים טובים יותר. בין אם היא תמשיך להיות בקשר הזה ובין אם לא, כנראה שזה לא יקרה איתה.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com