הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

סבלני ומכיל

אנוינימי(27.5.2018, 15:49)

תודה על התשובה

להרגשתי אתה נגעת בנקודות נכונות מאוד, היא גם בהתחלת הקשר אמרה שכל החיים סמכה רק על עצמה כי לא היה לה אף אחד לעזרתה ובגלל זה מערכות זוגיות שלה, היו בעבר לא בריאות והיא מבינה זאת בדיעבד, כי הן היו עם בני זוג דומים, והבינה שאי אפשר לבנות זוגיות בצורה הזאת.

יש מצבים שיומיים לא מדברת איתי וכבר חושב שזהו לא מעוניינת (לא עונה לטלפון ולא חוזרת) ופתאום שולחת הודעה, כמובן שקשה לי עם זה כי מעוניין להיות איתה ולהכירה יותר לעומק ולהיות לצידה.

יחד עם זאת בנוגע למה שאמרת , אני מבין את החשש שלה , גם לקרבה למשפחתי וגם להשוואה למצב שלה שני הדברים נכונים כאן, איך אני יכול להראות לה שהיא חשובה לי מאוד ואין תחרות, ולמשפחתי והבת שלי ( שממנה דווקא לא נראה לי מאויימת) יש מקום חשוב גם שלא סותר או מאיים אלא להיפך הוא מקבל ומעניק גם למי שתהייה איתי תוך כדי שמירת כבוד ופרטיות?

האם משפחה תומכת ואוהבת בעת צרה וגם ביום יום (אגב זה הדדי יש דברים שאני תומך בהם , זה מהות המשפחה ) של בן זוג פוטנציאלי לא יכולה להיות לה לעזר? לדעתי זה הפוך זה טוב יותר ומייצב, אך מבין שייקח לה זמן ותהליך להבין זאת.

כמובן שאצטרך להיות סבלני , לשתף מה עבר עליי יותר גם בנישואיי וגם בגירושיי ובכללי עד שהיא תרגיש בנוח להיפתח.

אני אדם מכיל מטבעי וכנראה בגלל זה כל בנות הזוג שהיו לי היו עם בעיות עבר קשות שלא באשמתן , ידעתי להכיל זאת אך מה שאני צריך ללמוד כנראה זה אורך רוח וסובלנות, זו עבודה עצמית ? כי כנראה שלא סתם סוג הבנות הזה נמשך אליי.

הודעה בפורוםהמשך לנשמה לי הגיוני ובריאאנונימי ‏25.5.18
הודעה בפורוםסבלני ומכילד"ר אורן חסון ‏26.5.18
הודעה בפורוםסבלני ומכילאנוינימי ‏27.5.18
הודעה בפורוםבטוחות יותר אתךד"ר אורן חסון ‏29.5.18
הודעה בפורוםבטוחות יותר אתךאנונימי ‏29.5.18
הודעה בפורוםבטוחות יותר אתךאנונימי ‏29.5.18
הודעה בפורוםלאורך זמןד"ר אורן חסון ‏1.6.18
הודעה בפורוםלאורך זמןאנונימי ‏3.6.18
הודעה בפורוםאי הבנות שלא באשמתךד"ר אורן חסון ‏6.6.18
הודעה בפורוםאי הבנות שלא באשמתךאנונימי ‏6.6.18
הודעה בפורוםמה שמתאים לך, ובלי פחד ל...ד"ר אורן חסון ‏10.6.18