הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

לא זוגית?

נתלי(29.6.2018, 14:20)

שלום,

קצת רקע -אני בת 41, גרושה כ-4 שנים, ויש לי ילדה מקסימה בת 13 במשמורת משותפת (כך שיש שנים, לפעמים שלושה ערבים פנויים באמצע השבוע וכל סופ"ש שני). הגירושים קרו אחרי 15 שנה של חיי נישואין לא מלהיבים במיוחד. לא שלא היו זמנים טובים, אבל הטעם שנשאר אחרי הוא די פושר. מיד אחרי הפרידה היה רומן של חצי שנה שסיחרר אותי וגרם לי להרגיש בשמיים. הרומן נגמר בפתאומיות. הוא פשוט עיבד עניין, לא ממש ברור מדוע. הסיפור פגע בבטחון העצמי שלי מאוד. היום אנחנו בקשר ידידותי מרוחק למדי - הנקודה היא שהוא נמצא ברקע ומזכיר לי את ההתרגשות החד פעמית שחוויתי איתו.

ועכשיו לשאלתי - אני לא מצליחה ליצור קשרים משמעותיים מאז אותו הרומן. אני נראית לא רע - צעירה לגילי, יש לי גוף יפה, מעניינת, מצחיקה, בעלת מקצוע לא שיגרתי, יודעת לייצור שיחה, באינטרקציות מינוית מקבלת פידבקים שמאוד כיף איתי. ואם כל זה נדמה לי שגברים לא נמשכים אליי, כאילו אני מרתיעה. מצד שני גם אני לא נמשכת לכל אחד... בקיצור, יש תחושה שאני "לא זוגית".

ניסיתי להכיר דרך אפליקציות ובד"כ הסובלנות שלי נגמרה מאוד מהר (אחרי הודעות סתמיות) ובתחושה שרוב הגברים שם לא מתאימים לי, ומי שכן - אני לא מתאימה לו.

אני די מיואשת, ועוד הרומן ההוא, מלפני 4 שנים עדיין ברקע, ומנסה להבין איך לגרום ל"חיי החברה-זוגיות" להשתפר.

תודה לך על הפורום הזה.