הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

לפני חתונה ומשבר ענק

יערה(13.7.2018, 18:43)

היי,

אז רגע אחד קטן לפני שאני מאבדת את עצמי לגמרי, החלטתי לכתוב...פשוט לכתוב את אשר על ליבי ולקבל בתקווה גדולה עצה ניטראלית מאדם שמבין דבר או שניים על יחסיםץ
אז נתחיל מההתחלה- שנינו בני 30, כבר כמעט שנתיים יחד, גרים יחד עוד מעט שנה. הכרנו בהיכרות רגילה לחלוטין בבר..אני התחלתי איתו. היחסים בינינו החלו מאוד לאט, בהתחלה רק חיזורים מצידו ללא כוונות אמיתיות ולאחר שלושה חודשים יצאנו לדייט ראשון וכל השאר היסטוריה. תחילת הקשר הייתה מאוד מבטיחה, אהבתי אותו מאוד, רציתי אותו, אבל לו לקח המון זמן להיפתח אליי. הוא יצא מזוגיות ארוכת שנים ובדיעבד (אחרי שכבר היינו בקשר), צצה לה מההתחלה האקסית שלו. אז האקסית היא סיפור בפני עצמו- היא הטראומה שלי. לא הניחה לנו ולו לרגע. הודעות ששלחה לו, טלפונים, שיחות ואף הגיעה אלינו הביתה ועשתה סצינות. קשה לי להכניס הכל לכאן...אבל באמת שהיה לי מאוד קשה כי היא מעולם לא באמת הלכה. לאחר 8 חודשים בזוגיות, אני והוא היינו בחול. כשחזרנו לארץ באופן מאוד מוזר, הגיע לאוזניים שלי שהם בקשר! היא בכבודה ובעצמה סיפרה לי שהם מדברים, מתכתבים ואף ראיתי כל מיני תמונות והודעות אך לא האמנתי שהוא מסוגל לעשות לי את זה. אחרי שעמדתי מולו ונתתי לו הוכחות להכל, הוא הודה...נפגעתי מאוד מאוד. עולמי חרב עליי כי נתתי לו הכל. האמנתי בו. אני זוכרת שפשוט רציתי למות כי הוא ידע שזה הדבר שהכי פחדתי ממנו. אחרי מספר ימים בנפרד, חזרנו להיות ביחד והיה לנו טוב. היא צצה פעם ב, אבל ידענו לשלוט בזה, אבל עדיין התחושות היו לא לגמרי טובות. הפעם האחרונה שהיא צצה היה בינואר האחרון עם הודעת יומולדת לא תמימה בכלל בה היא מאחלת לו המון דברים ואני קראתי אותה. לאחר מכן שלחה לי הודעת נאצה שאני אתבייש לי שביקשתי ממנו לחסום אותה. איך היא ידעה זאת אם הם לא תיקשרו באותו יום? הוא טוען שלא ענה לה.

בהמשך- הבעיה הגדולה ביותר ביחסים שלנו הייתה מיניות. אני מאוד חשוב לי יחסי מין, שזה יהיה חלק נכבד. הוא....הרבה פחות ממני. הוא מההתחלה כמעט ולא היה יוזם כלום, לרוב היה מתחמק ואני גם הפסקתי לנסות מאחר ונדחיתי מספר פעמים. הנושא תמיד עלה, ותמיד אותן תשובות של אין לי בעיה, זה ישתפר.
אבל...עם הזמן זה לא באמת השתפר. תדירות היחסים היא אחת לשבועיים במקרה הטוב. אני לא מבינה מה קורה, אני אדם מושך, מיני וגם משדרת את זה. ניסיתי עד היום להבין ממנו אם הבעיה אצלי והוא טוען שלא. אומר שנמשך אליי. בכל פעם שאני מנסה להבין אז מה הבעיה, הוא טוען שהוא מודע שיש לנו בעיה ושזה יפתר.

אבל... עם הזמן אני נכבתי. עם הזמן כבר לא הזדקקתי לו שיזום. עם הזמן התסכול אכל אותי והיום אני במצב לא טוב בכלל.
לפני חודשיים התארסנו והכל לחתונה כבר סגור. הגוף שלי מתכווץ והלב שלי כואב כי אני מרגישה שאני הולכת דיי וותר על חלק חשוב בזוגיות שלי. אני לא יודעת האם זה ישתנה.
אני עוברת תקופה איומה של לבטים והיסוסים, אני מפחדת שאני באמת מוותרת לעצמי ומסתפקת במשהו שהייתי רוצה יותר. הוא בחור מדהים, הוא אוהב אותי ואני מאוד חשובה לו...הוא כל מה שרק רציתי או לפחות חשבתי כך.

ונגיע לחלק הכי משתק ומפחיד- אני מתחילה להסתכל על מישהו אחר.
אני לא יודעת אם זה קשור לזה שהבטחון שלי ירד בעקבות דלות יחסי מין, אבל בהחלט מרגישה שהגבר שלי לא מסתכל עליי כמו על אישה נחשקת. בחור במקום עבודתי מושך את תשומת ליבי מזה מספר שבועות. הדבר ידוע לשנינו מאחר ודיברנו על כך. הוא התוודה בפניי וזה התגלה כהדדי. אך הדבר מורכב ומסובך מאוד מאחר והוא בעל משפחה בעצמו.

אני מאוד מבולבלת, מוטרדת, לא אוכלת ובקושי ישנה. אני מרגישה נורא עם עצמי שהרי אני אדם הגון וישר וכל זה קורה לי. אני לא יודעת מה הבעיה של בן הזוג שלי ואני לא יודעת מה לעשות עם עניין החתונה. אני אבודה בכל ואני זקוקה לעזרה מיידית. בבקשה בבקשה תן לי עצה אולי שתפקח את עיניי- מה יש לבן זוגי?

תודה!

הודעה בפורוםלפני חתונה ומשבר ענקיערה ‏13.7.18
הודעה בפורוםלפני חתונה ומשבר ענקדגיגה ‏13.7.18
הודעה בפורוםשלמות והבנהד"ר אורן חסון ‏14.7.18
הודעה בפורוםשלמות והבנהיערה ‏15.7.18
הודעה בפורוםהערכה וטיפולד"ר אורן חסון ‏15.7.18
הודעה בפורוםהערכה וטיפוליערה ‏15.7.18
הודעה בפורוםבהמשך...יערה ‏15.7.18
הודעה בפורוםפרידהד"ר אורן חסון ‏15.7.18
הודעה בפורוםפרידהיערה ‏15.7.18
הודעה בפורוםכנראה שהגיע הזמןד"ר אורן חסון ‏17.7.18