הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

סיטואציה מוזרה מצד בן הזוג

עמית(28.8.2018, 10:18)

שלום רב,

אני בת 33, רווקה כרגע. הייתי במערכת יחסים כ- 3 שנים, חווינו הרבה פרידות וגם הרבה חזרות. באופן כללי יצא שנפגעתי מאוד מהיחס/לא יחס שלו כלפיי וזה התבטא בכך שהוא פחות יזם שיחות טלפוניות- מה שלא היה בעבר, ונכון שאומרים שיותר חשוב מעשים? אז זה בכלל לא היה מהבחינה של להקדיש לי זמן ולהיפגש איתי בתקופה האחרונה.(שיחות היו בהתחלה ודיי הרבה וגם הפגישות) העניין של הפגישות פחתו בצורה משמעותית מאוד וכנ"ל גם יחסי המין.

דוגמא- אם בתחילת הקשר היה הרבה יחסי מין אז יכולה לומר לך שלאחר שנה זה פחת לפעם בשבוע.. ולפעם בחודש והיום לאחר כ-3 שנים לפעם בחודשיים(סקס) למרות שניסיתי לשמור על זה לעיתים קרובות אך ללא הצלחה מצידו. לפני כחודש הוא עבר ניתוח בברך שאינו קשה. ועוד לחשוב שלפני הניתוח במשך חודש שלם אני רוצה להיפגש עימו ושואלת מתי? וזה דבר שאינו קורה. הכוונה- כשיש באמת זמן. ועכשיו שאתה נכנס לניתוח זה בטח יקשה על הפגישות שגם ככה אינן קורות אז למה לא להיפגש איתי טרם הניתוח? לאחר הניתוח כמובן שלא ראיתי אותו וכמעט וגם לא שמעתי ממנו ואם אני זאת שיצרתי את הקשר הטלפוני/הודעה פתאום התחלתי גם לא לקבל תשובות ופשוט הגעתי למצב שהוא מתעלם מהודעות ושיחות שלי. נשבר לי ויצאתי עליו בהודעה של "אל תענה וביי".עבר שבוע שלם לא קיבלתי שום תשובות לכלום. שלחתי הודעה נוספת לפני כמה ימים, ובום- קיבלתי חסימה.

התנהגות שאינה מובנת לי בכל אופן. יצא שנתקלתי בחבר שלו ושאלתי אותו אם יש לו מישהי חדשה? הרי זה מה שישר עלה לראשי אחרת מה פשר ההתנהגות המוזרה? זה הועבר אליו (האמת שזה מה שרציתי) על מנת לקבל יחס ותשובות אולי בדרך הזאת. אך זה עשה מעשה הפוך ודיי קיבלתי על הראש.

מאז אנחנו לא ביחד.. לטענתו- "אותי לא מעצבנים ושואלים את חבר שלי עליי". אבל אינך מדבר איתי הרבה לפני המקרה... קצת מוזר לא? עבר חודש. וככה זה ניגמר.

ופתאום גם הוא פתח פרופיל באפליקצייה של הכרויות. האם פשוט לוותר על כל זה? להמשיך להילחם?

הייתי רוצה לשמוע את עצתך בנושא. תודה רבה.