הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

צעד קדימה שניים אחורה

אליסון(13.9.2018, 22:22)

שלום רב,

בשעתו פניתי בסוגיה המפורטת להלן : http://www.starmed.co.il/forum-93/msg-3899576#axzz5R0gkbZ2z

מאז התרחשו מספר אירועים כדלקמן : המשכתי בטיפול עם הפסיכולוג בשיטת ה ACT אך די מהר הבנתי שאינו יכול לסייע ולפיכך הפסקתי הטיפול והחלטתי לעזור לעצמי לבדי.

הבחורה אשר גרמה לחומות ההגנה שלי לקרוס עזבה את הארגון ולאחר מכן נודע לי כי הכירה מישהו [באופן מכוון לא טרחתי לבדוק מידיי בשל הכאב אשר ליווה הידיעה המקורית ועלול היה ללוות כל ידיעה 'שלילית' בנושא].

לפני כחודש וחצי נתקלתי בבחורה מרשימה בשדה התעופה. לאחר מלאכת איסוף מידע- במסגרת החוק, כמובן- השגתי את פרטיה והסתבר כי הבוס הישיר שלה הינו מכר. שאלתיו אם אפשר לקבל פרטיה וזו אישרה לו, לאחר שטרחה לשאול לגילי [45] ולציין כי היא בת 30 אך גרושה עם ילד.

מיד עם קבלת פרטיה יצרתי קשר טלפוני, והצעתי להפגש. היא, מצידה, הפכה את השיחה ל'ראיון' הדדי שנמשך כשעה, עד שנאלצתי לסיים השיחה בשל מחויבות קודמת אחרת. המשכנו למחרת לשוחח כשעה, גם הפעם- נאלצנו לסיים השיחה. 3 ימים אח"כ היתה דממה ובערב החג קיבלתי הודעת חג שמח. אתמול המשכנו להתכתב ביוזמתי לאורך כל היום ונראה היה שהעניינים זורמים. בשלב מסוים היא שאלה אם בדיעבד -לאחר שאני יודע לא מעט עליה- הייתי מתחיל איתה בשדה והשבתי שמבחינה תיאורטית בהחלט כן, אך פרקטית אינו נוהג להתחיל עם בחורות. הודעותיה בשעות הערב גרמו לי לחוש שהיא משתפת אותי יותר ויותר בעיניינים אישיים.

הבוקר שלחתי אליה הודעה, אמנם לא שאלה או דבר שהיא אמורה להגיב, אך ציפיתי לתגובה אלא שזו לא הגיעה.

לתפיסתי, ביש המזל שלי בנושאי זוגיות התעורר אך אני מודע כי רגישות יתר ופחד מדחיה מסתובבים ברקע.

תמהני אם נכון להמשיך להתכתב איתה ו/או ליצור קשר טלפוני, או לחכות לתגובה. שאלה זו עולה כיוון שמקונן בי החשש שהיא - כמו רוב הבחורות- מצפה לאסרטיביות בהליך החיזור [ומנגד, תחושתי היתה כי היא "ילדה של בית" ואל לי להאיץ בה, בעיקר לאחר שאת שיחתי הראשונה התחלתי בהצעה להיפגש].

לתובנות בנושא, אודה.